Widok

Przystań Jasień

Jasień Temat dostępny też na forum:
Atutem lokalizacji jest bliskość terenów zielonych i rekreacyjnych. Osiedle powstało tuż przy jeziorze Jasień. W pobliżu znajdują się m.in. Trójmiejski Park Krajobrazowy, co sprawia, że to idealna okolica na odpoczynek w otoczeniu przyrody czy aktywność sportową. Dzięki pobliskiej obwodnicy Trójmiasta oraz al. Armii Krajowej i al. Pawła Adamowicza można stąd szybko dojechać zarówno do śródmieścia Gdańska, jak i w każde inne miejsce aglomeracji. Nieopodal osiedla znajdują się także ...
więcej o inwestycji
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zainteresowani zakupem

Może pojawi się tu jakaś osoba zainteresowana zakupem która chciałaby się wymienić spotrzezeniemi i uwagami co do inwestycji :)
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 2

Ja jestem zainteresowany zakupem tam mieszkania. Byłem na miejscu - jeśli chodzi o lokalizację, to jest jak kazde inne w tamtej okolicy - korki na pewno będą, (ale gdzie nie ma w obecnych czasach). Boje się natomiast samego szumu i hałasu obwodnicy. Teraz przy lecie i sporej ilości drzew ten szum jest stłumiony, ale co będzie zimą Bóg raczy wiedzieć. Ludzie mieszkający w okolicy mowia o smrodzie z pobliskich ROD. To też wpływa negatywnie na położenie osiedla.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 4

Pomieszuję w bardzo bliskiej okolicy (na bulwarach) i wiem że szum z obwodnicy faktycznie będzie słychać ale nie jest on jakiś strasznie uporczywy dla osób, które przyzwyczajone są do mieszkania w blokach. Przy otwartych oknach słychać to nieprzerwanie choć mnie to osobiście nie drażni. Smród czasem dochodzi ale to raczej bardziej z Szadółek. Podobno w najbliższych latach ma to być mocno ograniczone ale kto wie jak będzie. Mnie natomiast najbardziej zniechęca brak jakichkolwiek miejsc postojowych ogólnodostępnych.
Na minus jest też dość mała odległość między blokami. Na plus ładne budynki, kameralne osiedle nad samym jeziorem i fakt, że już niczego więcej dużego obok nie wybudują (została tylko wolna mała działka przy blokach 2C, 5A).
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 2

Porównując tą inwestycję np. z Wolnym Miastem Gdańsk od Eco-Classic, to Atal wychodzi zdecydowanie mniej korzystnie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 5

Finansowo Wolne Miasto zdecydowanie mniej korzystanie bo dużo drożej. Na tym samym metrażu różnica kilkudziesięciu tysięcy. Inwestycja Przystań bardziej kameralna, przy jeziorze, natomiast wolne miasto to już blokowisko. Zależy co kto lubi, wiadomo :)
Obie inwestycje mają i plusy i minusy jak każde inne. Wybierając między tymi dwiema opcjami, dla mnie osobiście wygrywa przystań Jasień.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 4

Lepszy Invest Pel, mają ciekawsze mieszkania także dwupoziomowe i w sumie chyba nawet tańszy. A lokalizacja praktycznie ta sama.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 7

Niestety się nie zgodzę. Wystarczy wejść na jakiekolwiek forum dotyczące inwestycji Invest Pela i poczytać co nieco o tych blokach albo przejechać się i zobaczyć ten teren, a ogromne różnice w lokalizacji (prawie tej samej) będą widoczne na pierwszy rzut oka.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 4

Niestety się nie zgodzę. Wystarczy wejść na jakiekolwiek forum dotyczące inwestycji Invest Pela i poczytać co nieco o tych blokach albo przejechać się i zobaczyć ten teren, a ogromne różnice w lokalizacji (prawie tej samej) będą widoczne na pierwszy rzut oka.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 3

Mieszkania z widokiem na jezioro

Czy jakieś mieszkania w osiedlu Wolne Miasto Gdańsk mają tarasy lub balkony z widokiem na jezioro? Tak pytam w aspekcie dyskutowania o porównywaniu korzystności obu osiedli.
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 1
do góry