Widok

Przystań Letnica

Inwestycja Przystań Letnica podzielona została na trzy etapy, w ramach których powstanie łącznie 16 budynków. Pierwszy obejmuje budowę trzech 6-kondygnacyjnych budynków przy ul. Letnickiej, w których zaplanowano mieszkania od 2 do 4 pokoi o powierzchniach od 42,43 do 90,57 m kw.

W tym etapie powstanie też 149 miejsc postojowych w podziemnej hali garażowej oraz cztery naziemne miejsca ...
więcej
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Ciekawe jak będzie wyglądać w rzeczywistości gdy nawet na wizualizacjach zagęszczenie bloków jest po prostu kuriozalne.
Efekt będzie pewnie podobny do słonecznej moreny gdzie nagle na rakoczego wyłania się betonowa osada i nie wiadomo czy to kolonia karna czy kolejny projekt "dewelopera".
Najelpsze są jednek mikrotarasiki na dachu. W sezonie letnim, a pewnie czasem także poza nim, spodziewałbym się libacji zarówno stałych mieszkańców jak i klientów najmu krótkoterminowego.
popieram tę opinię 15 nie zgadzam się z tą opinią 2

Być może masz rację co do odległości między poszczególnymi blokami, jeśli już jednak decydować się na kupno tam to właśnie w pierwszym etapie w bloku przy ulicy, owszem może być ruchliwa, ale są o wiele gorsze lokalizacje. Co do tarasików, sprawa kontrowersyjna, myślę jednak, że sprawna wspólnota i dobrze napisany regulamin jest w stanie ukrócić zapowiadane libacje :-) Nie znam Słonecznej Moreny - czy tam odległości są rzeczywiście tak małe - w sensie najmniejsze z przepisowych?
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

Przepisów nikt raczej nie łamie, co nie zmienia faktu, że jest ciasno.
Teraz doszedł jeszcze zapach mazutu i innych ciekawych rzeczy.
Może to i słuszne, że miasto rozrasta się w tym kierunku ale sąsiedztwa portu nie da rady uniknąć.
Niemniej o ile na szadółkach ceny są wyraźnie niższe, to tutaj deweloperzy próbują nam wmówić, że powstaje nowa riwiera.
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 0

Może niekoniecznie Riviera, ale za 5 - 10 lat będzie tam o wiele atrakcyjniej niż wokół obwodnicy, co do zapachów, cóż mieszkałem w Nowym Porcie 25 lat i bywało różnie, jednak gdybym miał możliwość myślę, że jednak zdecydowałbym się na Przystań.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 4

gdzie to jest w ogóle ??!!

co to za pola ?
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 4

A co z jeziorem ktre niedawno tam jeszcze było!

Teraz bloki będą na nim stały, czy grzęzły??
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 3

super

super że coś się dzieje blisko morza!!!
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 3

Fajnie!!!

Blisko nad morze,do tunelu na stadion-będzie pięknie!!!
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 3

Fascynująca inwestycja

Nigdy nie chciałbym tam mieszkać ale oglądam z pewną fascynacją i podziwem jak developerzy najpierw twardo postawili na inwestycje tam a następnie twardo wmówili ludziom że to super miejscówka za 7000zł/m2.
Ciekaw jestem jak tam będzie za 15 lat (moim zdaniem nadal słabo - ale zobaczymy)
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 5

Super!

Będzie pięknie!!!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

No nie jestem w stanie sobie wyobrazic tam kupna mieszkania no i w takiej cenie, z jednej strony stare wysypisko odpadow po elektrowni w zasypanym jeziorze , pylenie od siarkopolu, spaliny z elektrowni , spaliny od ogromnych kominow statkow przy wolnoclowym i tsiecy samochodow tam na plac wolnoclowy ustawianych nawet w zmianach nocnych.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 2

Radek daj spokój

nigdzie indziej nie ma korków, wysypisk, zalań, smrodu czy cen z kosmosu. Radek trzymaj się z dala od Przystani bo raka można dostać.. od słuchania takich znawców
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Filip, wystarczy podjechać i zobaczyć krajobraz księżycowy Przystani na własne oczy. Odrobinę dalej Robyg cywilizuje ten zapomniany przez wszystkich zakątek Gdańska. Przystań pozostaje jednak daleko od cywilizacji tzn. poza zasięgiem robygowych inwestycji,
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ile Robyg płaci Ci za wypisywanie tych głupot. Nie pasuje nie kupuje.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Konkretnie, jakie głupoty masz na myśli?
Nie wyrażam opinii o robygowych inwestycjach w aspekcie konstrukcyjno-architektonicznym. Wypada jednak prawdzie spojrzeć w oczy, bo wielkie osiedle Nowa Letnica kształtuje nowy wizerunek dzielnicy, natomiast 2 bloki Przystani giną na pustkowiu
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Każdy buduje jak chce. Robyg może iść w góre bo ma na to warunki zabudowy. Atal nie dostał i budynki są niższe ale ma to swój urok. LCC, które będzie stawiać swoje bloki pomiędzy Robygiem a Atalem będzie miał zabudowe do 8 pięter. Piszesz, że 2 budynki stoją od Atala. Prawda, tylko, że to jest narazie pierwszy etap. Fajnie, że coś się dzieje na Letnicy. JWC również niedługo zacznie sprzedaż, a z informacji nieoficjalnych jeszcze to Atal kupuje działke zaraz na południe obok Robyga (obecnie stoi tam jakaś fabryka z kominem). Zatem w ciągu kilku lat powstanie 5 dużych osiedli na Letnicy:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Wszystko o czym piszesz, to odległa przyszłość, na dodatek hipotetyczna. Może będzie tak jak piszesz za pięć lat, może za 10 lat, a może ogarnie nas długoletni kryzys i czekaj tatka latka?
Tak, czy siak, na razie mieszkańcy Przystani będą zmuszeni spacerować po wyboistej, betonowej drodze, albo po terenie budowy, żeby dotrzeć do nowiutkiej infrastruktury osiedla Nowa Letnica.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Przecież Atal robi teraz drogę. Koniec października ma być oddana i łączyć się z robygiem. Widać po wypowiedziach dużo miłości do robyga. A tam dopiero będzie plac budowy jak lcc i jwc zaczną budowę.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Jeżeli Atal faktycznie buduje drogę to znaczy tylko, że deweloper, podobnie jak ja i wielu innych, zauważył, że bez przebudowy okolicznej infrastruktury to osiedle nie ma szans powodzenia.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

No i Atal drogę wybudował,... całe 50mb asfaltu w bezpośrednim sąsiedztwie budynków, a reszta krzywe płyty betonowe
ale za to w sąsiedztwie modernizuje się towarowa stacja kolejowa ;)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

powiem że

w sumie osiedle całkiem spoko, duży atut to oczywiście przystępna cena jak na Trójmiasto, mieszkania widać całkiem fajne, mają duże balkony
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

I mają normalny system płacenia transz za mieszkania. W robygu są za każde piętro. W atalu jest 20/20/60%. Czyli jak ktoś bierze na kredyt i ma płacić % dla banku to mniej trzeba oddać za czekanie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Letnica

Star Tower (5 odpowiedzi)

Star Tower powstaje w dzielnicy, która w ostatnich latach mocno się rozwija. To nie tylko dogodne...

Nowa Letnica (135 odpowiedzi)

Inwestycja powstać ma w dzielnicy, która położona jest niedaleko centrum Gdańska, a jednocześnie...

Osiedle Horizon (10 odpowiedzi)

Nowe osiedle powstanie w dzielnicy, którego tożsamość jest właśnie budowana na nowo. Po tym jak w...

do góry