Widok

Przystanek Natura

Karczemki Temat dostępny też na forum:
Inwestycja powstaje w dzielnicy, która od lat zabudowywana jest kameralnymi budynkami, oddalenie od głównych arterii komunikacyjnych zapewnia spokój typowy dla przedmiejskich lokalizacji. Jednocześnie infrastruktura dzielnicy i jej skomunikowanie z obwodnicą i Śródmieściem Gdańska zapewnia możliwość wygodnego dojazdu do każdej części Trójmiasta oraz jego okolic. W pierwszym etapie inwestycji powstało pięć czterokondygnacyjnych budynków wielorodzinnych z mieszkaniami o powierzchni od 26 do ...
więcej o inwestycji
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

jakieś doświadczenia z deweloperem

Proszę o opinię :)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Kolejne blokowisko - czyli niedorozwinięci sąsiedzi, awantury, wrzeszczące dzieci jakieś, wspólnoty. Zrobcie sobie jeszcze naookoło płot i się tam kiście we własnych oparach. Śmierdzi na odległość problemami i awanturami jak każde inne takie miejsce. A jeszcze jak sie zalęgnie sasiad co nie płaci to bedziecie płacić wszyscy za niego. Brawa dla deweloperów za piekne reklamy, ktore w dalszym ciągu potrafią omamić przyszłych kredytobiorców.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 14

Nie polecam

Dewelopera nie polecam - Pan Krzysztof ( sprzedawca) kłamie na potęgę, problem z otrzymaniem papierów potrzebnych do kredytu, następnie problem z umówieniem notariusza. Dużo obiecują i nic z tego nie wynika .... Tyle nerwów co się przy ich innej inwestycji najadłam to moje...
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 5
Ja miałam bardzo profesjonalna i szybka obsługę. Jestem jak do tej pory bardzo zadowolona. Załatwiałam jednak nie z Panem a z Panią i bardzo chwale sobie kontakt... Przykro mi, że miała Pani pod górkę. Czyli nie mogę powitać sąsiadki? :(
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
Udało się coś utargować? Ile placiłaś za metr i jaka powierzchnia?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nic nie utargowałam, ponieważ nie kupuje za gotówkę. Po za tym cena jest dość korzystna, w cenie mieszkania jest miejsce postojowe, komórka i udział w gruncie. We tej okolicy plasują w tym niższym przedziale cenowym.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1
No wszystko zaczyna ładnie się prezentować i mieszkań końcówka została
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

A ja bardzo polecam

Deweloper - jeśli chodzi o jakiekolwiek dokumenty, czy informacje wszystko było w porządku. Dokumenty były bardzo szybko dosyłane do banku, panie zawsze chętne do pomocy. Tak samo wspomniany Pan Krzysztof - parokrotnie tłumaczył co i jak. Wizyta u Notariusza umówiona z góry na dany termin, odbyła się bez problemu. Nie wiem co Pani Ewelinie tak bardzo przeszkadzło...
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Ciekawe czy będą kłopoty przy odbiorach, jaka będzie jakość lokali. Może ktoś kupował od nich wcześniej i może się wypowiedzieć na co się nastawić?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Nie kupowałam, ale byłam oglądać na Homera gotowe mieszkanie do zakupienia. Byłam z osobą, która się na tym zna i była zaskoczona dobra jakością. Z tego co filtrowalam internet opinia są bardzo fajne. Być może, mały deweloper, buduje z własnych środków to i jakość dobra.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry