Widok

Psie odchody na karczemkach

Witam! Od kilku tygodniu na trawnikach ulic głównie Storczykowej, Jaśminowy Stok i Azaliowa pojawiło się wiele dużych, rzadkich, jasnobrązowych psich gowien. Są obrzydliwe, nie rozumiem dlaczego właściciel nie może posprzątać po swoim psie. Rozumiem ze takiego stolca nie da się zebrać w woreczek, ale Skoro od kilu tygodni załatwia się w ten sam sposób to może warto pomyśleć o łopacie. Z dnia na dzień gowien przybywa. Trzeba to zatrzymać. Skoro właściciel się nie poczuwa trzeba coś z tym zrobić. Proponuje namierzyć i ujawnić sprawcę. Zapraszam do dyskusji
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 2

Takiego rzadkiego stolca jak opisujesz nie łatwo się sprząta. Może należy dawać temu psu czy kotu węgiel żeby robił kupe zwartą. Wtedy można ją łatwo nadziać na patyk i do woreczka.
Bardziej bym był za tym, żeby wytyczyć jakiś teren dla posiadaczy zwierząt, gdzie by te psy mogły by się wysrywać a posiadacze mogli sobie odchody rozdeptywać ale nie wiem jak i gdzie sie to załatwia, ogólnie nie interesuje sie kupami, choć te rzadkie z opisu muszą wyglądać dramatyczne.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1

W tym roku ma iść 57 tysięcy z budżetu Rady Dzielnicy na budowę wybiegu dla psów w pobliżu kładki nad obwodnicą
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zawsze możesz zrobić dobry uczynek , i posprzątać za nie wychowanego właściciela , pozdro
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 5

Spoko, pod warunkiem ze będziesz jeździć za mną z taczka bo jest co zbierać
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Tez się nad tym zastanawiam, to jest obleśne. Typ na pytanie czy ma zamiar coś zrobić z stolcem swojego psa odpowiedział panie a jak ja mam to posprzątać
Na argument o zmianie diety psa zamilkł i chyba nie zrozumiał, ze pies musi mieć właściwa dietę. Ciężko dotrzeć do półgłówków.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Z posta powyzeh wynika, ze pies i wlasciciel zostali juz zidentyfikowani.
Prosze podac jakiej rasy jest ten pies.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Trzeba było mu podarować słomkę, powiedzieć żeby wszystko zassał do paszczy a potem wdmychnął do torebki.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1
A tak poza tym ludzie nie sprzątający po swoich pieskach to są świnie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Dobry wieczór mili Państwo! Mieszkam na tym osiedlu od wielu lat. Wiele już tutaj się działo.. Ale takich stolców nie było nigdy!
Właśnie wróciłem ze spaceru z psem, podczas którego rzuciłem pawia. Od razu zaznaczę, ze paw był bez treści, sama ślina i oddałem go na trawę, wiec kultura. Owy paw nie jest w tej krótkiej opowieści najbardziej obrzydliwym akcentem.
Odruch wymiotny spowodowała rzecz jasna ogromne, obrzydliwe i rzadkie g*wnO, o którym Państwo tutaj rozprawiacie..
Zaskoczyło mnie na pięknym trawniku przy samym chodniki na Jaśminowym Stoku.
Podsumowując!
W tym miejscu oświadczam, ze jak złapię właściciela tego zasr*ńca na gorącym uczynku to mordę w tym g*wnie umoczę!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Karczemki

Dzieci bawiące się pod oknami Storczykowa 7 (10 odpowiedzi)

Dzieci do późnych godzin hałasują pod klatkami, kopią piłką w garaże, niejednokrotnie piłka...

Poszukuje garazu do wynajecia ... (6 odpowiedzi)

Poszukuje garazu do wynajecia. Tylko do przechowywania autka. Nie korzystam z pradu w garazu. Sam...

W co inwestować w XXI wieku? (24 odpowiedzi)

Witam, Dział dotyczy deweloperki i nieruchomości są oczywiście dobrym kapitałem, lecz nie każdy...

do góry