Widok

Psy

Ludzie, zacznijcie sprzatac po swoich psach! Czy to takie trudne?
popieram tę opinię 18 nie zgadzam się z tą opinią 1
Korony z glow pospadaja niestety. Stoi sobie paniusia odpicowana jak strus w boze cialo, a pies s**.a na srodek chodnika. Co robi pani? Idzie w ch***j! Na zwrocenie uwagi zareagowala wystawieniem srodkowego palca.
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 0

A ja sprzątam po swoim psie, smietniki są blisko, wiec nie ma problemu z wyrzucaniem. Tez sie dziwie wszystkim tym co nie sprzataja, niech sobie pozniej wdeptuja w te kupy :)
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 0

codziennie po spacerze z dziećmi, muszę czyścić ich buty bo zawsze wejdą w psie g*wno! ( to nieuniknione... są wszędzie)
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ostatnio na środku chodnika, pod Biedronką na Wrzosach było nawalone, że ulicą trzeba było omijać, możliwe że właściciel ma konia zamiast psa :)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Może być na wrzosy, może być na Pawia. Stogi całe w łajnie psim. Patrzysz pod nogi, spojrzysz równo z horyzontem żeby zobaczyć kobietę, która przyciąga twoją uwagę i... Już. Jest, lekki ślizg pod piętą, jakie to wspaniałe. Czy ona to widziała jak ubrudziłeś sobie but, i... Czym. Czym go ubrudziłeś.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Sama mam psa i serio nie rozumiem ludzi,którzy nie sprzątają. To zajmuje pół minuty. Woreczki też jakieś mega ciężkie nie da żeby był problem z noszeniem. Witki mi opadają. Tak samo z wyrzucaniem wszystkiego przez okno nie mogę się pogodzić. Talerze,butelki,worki ze śmieciami. Wszystko leci z okna. Mam amstaffa, wprowadzam go na smyczy. Ile razy można do ciemnych mas mówić,żeby swoje pociechy na smyczy wyprowadzali, bo może mój pies nie toleruje innych zwierząt i jak taki w samopas biegajacy piesek do niego podbiegnie może być źle? Krzycze z daleka proszę wziąć psa,ale nie po co? A później agresywny Amstaff. Dużo by jeszcze na temat właścicieli psów pisać. Choćby o wprowadzaniu piesków na plac zabaw... szkoda słów.
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 0

Sama jestem właścicielem psa i zawsze po nim sprzątam,nie mam z tym problemu. Też się wściekam jak widzę że pies wali a właściciel rżnie głupa
A to wyrzucanie przez okna to jakaś masakra. Niestety część społeczeństwa przywieziona do gdańska w kance na mleko
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zacznę od tego ze sprzątam po swoim psie. Pierwszego dnia po wprowadzeniu się do nowego mieszkania znalazłam sklep i zakupiłam woreczki na odchody. Jednak bezcenny był wzrok dzieciaków gdy widziały jak sprzątam po moim psie. Wg mnie zdziwienie ich było tak ogromne jakby nigdy wcześniej tego nie doświadczyły. Stogi nie posiadają specjalnych śmietników na odchody psie, ani tym bardziej darmowych torebek czy woreczków. Skąd te dzieci mają wiedzieć ze tak należy robić?
Kwestia sprzątania zależy od indywidualnego poczucia obowiązku i o czym tu dużo mówić. ..porządku. Dopóki tereny zielone wokół budynków na Stogach nie zostaną uporządkowane i zadbane, wysoka do kolan trawa skoszona, nikomu nie będzie zależało na utrzymaniu czystości. Zbieranie kup po swoich pupilach nic tu nie zmieni. Zadbajmy o przestrzeń wspólną, sprzatnijmy swoje podworka, postawmy śmietniki, a dbanie o utrzymanie porządku i co za tym idzie sprzatanie po pupilach zostanie poniekąd wymuszone. Zadbajmy wszyscy i każdy z osobna o dzielnicę. Pokażmy, że Stogi to fajne i piękne miejsce do życia i odpoczynku
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 0

na dzisiejszy dzien bardzo trudno posprzatac po psie skoro trawa ma 1.5m
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2

Z chodnika bardzo latwo mozna posprzatac. Wystarczy chciec. Nie kazdy trawnik jest tak zapuszczony. Problem tkwi w tym, ze wlasciciele to leniwce.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Przy srednim wzroscie czlowieka 1.70 nie jest to problem. Trzeba chciac a nie g**no opowiadac
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Chyba trzeba zacząć robić zdjęcia i dzwonić po straż miejską.Dowody będą i będzie mandacik.Może w ten sposób się nauczą,bo naprawdę co krok to g**no.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Stogi

Sposoby ogrzewania domu (50 odpowiedzi)

Czy ktoś z Was stosuje do ogrzewania pompę ciepła?? Zastanawiam się jak to wygląda w...

Lekarz pediatra - szukam (10 odpowiedzi)

Witam, do jakiego pediatry z rocznym dzieckiem się zapisać? Możecie kogoś polecić?

Hostessy/Modelki!!! STOGI!!! Atrakcyjne Wynagrodzenie!!! 3000-8000!!!!!!!! (6 odpowiedzi)

HOSTESSA - Super praca, wysokie zarobki i regularne zlecenia! Poszukujemy pełnoletnich...

do góry