Widok

Psychoza-zatrute psy na ul.chylonskiej

Na przelomie kilku miesiecy w obrebie ulicy Chylonskiej(203-2013) ktos zatruwa psy i koty rozrzucajac trutki na szczury.zapanowala psychoza na dzielnicy ,ludzie obawiaja sie wychodzic ze swoimi pieskami.moja rodzine dotknelo to osobiscie.pies odchodzil w ogromnych cierpieniach-byl leczony mc bez skutku. sytuacja ta spotyka tez sasiadow z okolicznych blokow. sprawa jest rozwojowa,sa kolejne zgloszenia na policje ale nie mozna znalezc sprawcy.najprawdopodobniej ktos bierze trutke na szczury z piwnicy.moze ktos widzial kogos buszujacego w piwnicy lub cokolwiek wie ,prosze piszcie . pomozmy tym ludziom pozbyc sie truciciela a przede wszystkim ratujmy zwierzeta.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
Drobna pomyłka, przypadek ten spotykany jest na ulicy Chylońskiej w przedziale od 203 do 213.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Na prawdę? Co za bezmózgi tam mieszkają? Może ktoś się wkurzył bo ludzie nie sprzątają kup swoich pupili...ale to i tak go nie usprawiedliwia. Myślę Że należy wziąć pod uwagę sprzątanie po psie, a ten ktoś się ogarnie. Tak tylko myślę.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Cisowa

Zbożowa (9 odpowiedzi)

Położenie inwestycji w dzielnicy Cisowa daje możliwość komfortowego dojazdu z niej do centrum...

Parafia Chrystusa Dobrego Pasterza - kobieta przy ołtarzu (10 odpowiedzi)

Od chwili gdy w parafii pojawil sie nowy proboszcz przy oltarzu przed Msza zaczela sie krecic...

do góry