Widok

Pub Gdańsk/Sopot - na drinka w pojedynkę

Witam serdecznie,

Każdy z nas kojarzy takie miejsca, które są mocno eksploatowane szczególnie w kinie amerykańskim. Facet przychodzi do pubu po pracy, siada przy barze i zamawia drinka po czym delektuje się nim myśląc o życiu, albo o niczym konkretnym - po prostu odpoczywa - bo to też dobry sposób na odreagowanie ciężkiego dnia.

Stąd moje pytanie...Czy ktoś zna takie miejsca w Gdańsku/Sopocie? Niedawno przeprowadziłem się do Gdańska i będę tutaj pracować przez najbliższe 3 miesiące. Chciałbym poznać miejsce, w którym będę mógł spokojnie posiedzieć przy dobrym trunku po pracy i pomyśleć, odpocząć po swojemu :) Mocno zależy mi na tym, żeby nie było przeludnione, ze zgrają studentów i wszelakiej maści imprezowiczów za plecami ;) Nie musi być super ekskluzywne, aczkolwiek nie chciałbym żeby polecano mi jakieś przydworcowe speluny. Będę bardzo wdzięczny za wszelkie propozycje. Pozdrawiam!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja kupuję szczeniaczka , idę do parku na ławkę I na łonie natury , patrząc na niebo popijam. Pełna kultura .
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Wpadaj do Jack's Baru na Długim Targu. Fajny klimat tam jest, a drinki też dosyć tanie, często tam bywam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Inne tematy z forum Czas wolny

Jak nauczyć się prowadzić sklep internetowy (11 odpowiedzi)

Jestem tutaj nowa, także bardzo proszę o wyrozumiałość Pomagam tacie rozkręcić jego biznes...

Książki jakie polecacie (3 odpowiedzi)

Witam, Od jakiegoś czasu nie mogę wciągnąć się w żadną książkę. Wystarczy, że kilka, kilkanaście...

Wolny czas - co robicie? (51 odpowiedzi)

Co robicie najczęściej jak macie trochę wolnego czasu?

do góry