Jestem Patrycja. Chciałam zapytać czy jest tu ktoś kto publikował swój doktorat?
00
~Anna
83.7.193.*
(8 lat temu) 29 grudnia 2017 o 00:10
Witaj,
właśnie bardzo mało informacji w necie na ten temat. Ja wydaję z publikujznami (PWN), póki co jestem zadowolona. Już wstępnie oszacowali koszt, teraz czekam na projekt okładki.