Odpowiadasz na:

Puma Running

Zapraszam wszystkich chętnych którzy chcą troszkę pobiegać na czwartkowe spotkania na Bulwarze Nadmorskim w Gdyni, parking na końcu Al. Piłsudskiego o godz. 19.00. Gwarantowana fajna atmosfera, ok.... rozwiń

Zapraszam wszystkich chętnych którzy chcą troszkę pobiegać na czwartkowe spotkania na Bulwarze Nadmorskim w Gdyni, parking na końcu Al. Piłsudskiego o godz. 19.00. Gwarantowana fajna atmosfera, ok. 5 km biegu. Zapraszam wszystkich zarówno początkujących jak i zaawansowanych, każdy znajdzie coś dla siebie! Więcej informacji na stronie www.maratonypolskie.pl

zobacz wątek
17 lat temu
~uczestnik

Odpowiedź

Autor

Polityka prywatności
do góry