Widok

Punkt 9. regulaminu forum.

"Niedopuszczalne jest zamieszczanie treści, zdjęć oraz plików video:
-obrażających osoby publiczne i prywatne
-zawierających informacje obarczające zarzutami osoby trzecie
-zawierających odsyłacze do serwisów o podobnej tematyce
-zawierających w opisie, tytule oraz na samych zdjęciach znaków wodnych, podpisów ani adresów stron internetowych"

W związku z powyższym - no bo nie będę przecież reportował 50000 postów :D
Proszę o skasowanie:
1. Praktycznie WSZYSTKICH postów z działu polityka i większości z hydepark.
2. Wszystkie posty zawierające jakiekolwiek adresy stron internetowych.
3. Dodatkowo zgodnie z punktem 15. regulaminu proszę zablokować WSZYSTKIE osoby notorycznie łamiące powyższe punkty o adresach stron internetowych oraz obrażaniu osób publicznych ;)

Albo proszę poprawić regulamin.

ps. Po ostatnich zmianach link do regulaminu zniknął z menu dodawania postów i nowych tematów.
pps. Po polsku byłoby raczej: "-zawierających w opisie, tytule oraz na samych zdjęciach znaki wodne, podpisy i/lub adresy stron internetowych"
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

musisz chyba zaczekać na strajk włoski administratorów forum
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

>proszę zablokować WSZYSTKIE osoby notorycznie łamiące powyższe punkty...

Z Aradashem na czele... :P
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Przecież napisałem 'wszystkie'.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Przecież nie napisałam, że tak nie jest. Cieszy mnie niezmiernie fakt, że wiesz, co to samokrytycyzm ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Aradash, wątek "Co po psychologii" zniknął po Twoim wpisie i moim do niego komentarzu. Coraz ciekawiej się tu robi...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nie zniknął, tylko została skasowana bezczelna reklama, którą zgłosiłem.
Wątek jest tam gdzie był przed postem z reklamą - na n-tej stronie działu.

Ale dobrze się stało. Może zauważysz, że skoro w tak prostych i banalnych do sprawdzenia sprawach mam rację to w innych bardziej skomplikowanych być może również.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Równo miesiąc temu pojawił się wątek:

http://forum.trojmiasto.pl/kosmetyki-t729911,1,45.html

Klikałam na "kosz" kilkakrotnie, ale wątek nadal wisi, jak wiele innych tego typu. Może jesteś bardziej upierdliwy ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Klikałem ten post tylko raz - a ten który zalinkowałaś wciąż się świeci na żólto/czerwono - więc nikt z administracji go nie 'odhaczył' - dziwne.

Swoją drogą to ciekawe, że wg. regulaminu nie można zakładać wątków z reklamami swoich produktów.
Ale nie ma wzmianki o komentowaniu innych wątków gdzie ktoś pyta o produkt.

Przykład:
Nie mogę założyć wątku:
Zapraszam na stronę XYZ

Ale mogę zrobić tak:
1. Założyć wątek: Poleci ktoś jakieś strony o ABC?
2. Odpisać z innego IP: Zapraszam na XYZ.

Niebywała konsekwencja.

Zakładam, że takie posty również są zakazane - bo część z nich znika.
Dlaczego więc nie znikają wszystkie - jak np. ten zgłoszony przez Mikronezję (pewnie wiele niezgłoszonych pod nim też zawiera produkty/marki ;))

Czepiam się, bo mi zależy...
Proponuję albo zmienić regulamin i wtedy róbta co chceta.
Albo przestrzegać regulaminu i kasować wszystkie posty które go łamią ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Ciekawe, że ja tej czerwono-żółtej migającej krechy nie widzę...

Edit: widzę pod drugim wpisem.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Blokowane są wpisy użytkowników, których aktywność na forum sprowadza się tylko i wyłącznie do udostępniania reklam i dodawania postów zawierających linki do sklepów, usług itp. Oczywiście możemy wprowadzić całkowity, bezrefleksyjny zakaz używania nazw firm, produktów, dodawania wszelkich linków, ale takie rozwiązanie raczej tez nie przypadnie do gustu forumowiczom.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Adminie, wybacz, ale jeśli ktoś prowadzi dialog sam ze sobą, "przy okazji" (a może przede wszystkim?) reklamując COŚ, to może nie mówimy tu o niskiej szkodliwości, tylko żenującym idiotyzmie. Przynajmniej ja tak to widzę.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

W tym wypadku Mikronezjo dane użytkownika są różne. Chociaż z waszej strony mogą wyglądać na identyczne ponieważ nie macie dostępu do nich w całości. Sprawdziliśmy to dokładnie i nie ma podstaw do zablokowania wątku.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Takie wyjaśnienie jest satysfakcjonujące i ma sens.

Blokować linków sensu oczywiście nie ma - ale w takim razie ten punkt (o adresach internetowych) regulaminu imho powinien zostać usunięty - gwoli ścisłości. Zakaz reklam przecież obejmuje również linki reklamowe.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Ten fragment pozostanie bo dotyczy np. linków do OLX, które na jego podstawie są blokowane.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

A nie na podstawie punktu 10. Reklamy/ogłoszenia ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Punkt 9. -zawierających odsyłacze do serwisów o podobnej tematyce, odnosi się też do serwisów ogłoszeniowych, które stanowią konkurencję do serwisu ogłoszeniowego naszego portalu. Regulamin pozostanie bez zmian. ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ależ ja cały czas piszę o tym:
"zawierających w opisie, tytule oraz na samych zdjęciach znaków wodnych, podpisów ani adresów stron internetowych;"
;)

Moje polonistyczne zdolności są kiepskie, ale czy tego podpunktu nie czyta się w następujący sposób?

"
9. NIEDOPUSZCZALNE jest zamieszczanie TREŚCI, zdjęć oraz plików video:
zawierających (w żadnym z trzech): ani w OPISIE, ani w tytule, ani na samych zdjęciach:
(znów żadnego z trzech, czyli 9 zakazów)
-ani znaków wodnych stron internetowych
-ani podpisów stron internetowych
-ani adresów stron internetowych
"

Tak/nie? :D

No chyba że...
-w opisie nie wolno zawierać znaków wodnych
-w tytule podpisów
-a na zdjęciach adresów stron internetowych

;DDDDDD
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Witam,
jeśli wątek był zgłoszony i nadal wisi to świadczy to o tym, że dział moderacji uznał go za nieszkodliwy. Jeśli chodzi o migające znaczniki sprawę sprawdzimy bo u nas wspomniane wpisy nie świecą od momentu wykonanej weryfikacji.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum O forum

jak usunąć własną opinię? (12 odpowiedzi)

jak usunąć własną opinię? nie wyrobiłam się w czasie z edycją i poszło "w afekcie", a nie...

do góry