Widok

Punkt widokowy w Gdyni

Witam wszystkich . Jako że nie jestem z Trójmiasta , chciałbym się dowiedzieć czy jest takie miejsce w Gdyni gdzie mógłbym wjechać autem skąd widać by było całe miasto? Może jest jakiś parking albo takie miejsce gdzie można wjechać osobówką ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Gdynia to jest dosyć duże miasto, i u nas morze jest usytuowane na rowninnym terenie, stąd brak jest jakiejś solidnej górki
Są miejsca gdzie można podziwiać panoramę morza, panoramę portu i panoramę śródmieścia.....
Jest takie jedno miejsce na które można wjechać windą
I jest to infobox taras widokowy
ale obecnie najwyższym punktem w calej Gdyni jest ostatnie piętro SeaTowers gdzie jest taras widokowy ale wbrew obietnicom urzędników miejskich oraz dewelopera którego logo widnieje na budynku ten taras nie jest i nie będzie ogólnodostępny
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

>u nas morze jest usytuowane na rowninnym terenie

Dawno sie tak nie uśmiałam ;P
A znasz miejsce, gdzie może jest usytuowane na pagórkowatym terenie? Czy może górzystym? ;))
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

No dzieci, jest wiele takich miejsc gdzie solidne góry spotykają się z morzem
Grecja, Chorwacja, Włochy, Japonia, Norwegia....
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Romuś,
Kamienna Góra i wieża radiowa na Dąbrowie.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Co? Gdzie? Kiedy?

rowerek treningowy stacjonarny - gdzie kupię? (14 odpowiedzi)

Gdzie mogę kupić w Trójmieście rowerek treningowy stacjonarny w cenie ok. 200 zł? Decathlon,...

reklama (7 odpowiedzi)

Odsprzedamy powierzchnię reklamową na strojach sportowych drużyny piłkarskiej "Wytrzeźwiałka"...

Szkolenia dla firm (38 odpowiedzi)

Witam serdecznie. Chciałbym zorganizować szkolenie dla moich pracowników. Zastanawiam się nad tym...

do góry