Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Anka - ocena Usługa była wykonana na najwyższym poziomie! Wraz z mężem jesteśmy bardzo...
~Anka
-

ostatnia odp. 3 miesiące temu

dodano: 12 lutego 2024

KrzysiUuU - ocena Moje doświadczenia z nimi były niezwykle pozytywne.Po pierwsze, obsługa...
~KrzysiUuU
-

ostatnia odp. 3 miesiące temu

dodano: 12 lutego 2024

Joanna - ocena Profesjonalna obsługa, wszystko precyzyjnie wykończone
~Joanna
-

ostatnia odp. 3 miesiące temu

dodano: 12 lutego 2024

Natalia - ocena Oddałam samochód na oklejenie folią PPF i zostałam bardzo zadowolona, praca...
~Natalia
-

ostatnia odp. 3 miesiące temu

dodano: 12 lutego 2024

Ania - ocena Usługa była na jak najwyższym poziomie! Skorzystam na pewno nie raz! Polecam
~Ania
-

ostatnia odp. 3 miesiące temu

dodano: 12 lutego 2024

Patryk - ocena Czysciłem i nakładałem wosk w tym miejscu na 3 auta. Na pewno tu wrócę...
~Patryk
-

ostatnia odp. 3 miesiące temu

dodano: 12 lutego 2024

Zadowolony klient - ocena Bardzo profesjonalne podejście. Wracam zawsze na mycie detailingowe i wymianę...
~Zadowolony klient
-

ostatnia odp. 3 miesiące temu

dodano: 12 lutego 2024

WerkaR - ocena Korzystam systematycznie i nigdy się nie zawiodłam ! Polecam
~WerkaR
-

ostatnia odp. 3 miesiące temu

dodano: 12 lutego 2024

Magdalena - ocena Bardzo fachowa praca. Auto wyglądało jak z salonu. W środku fajny klimat. Na...
~Magdalena
-

ostatnia odp. 3 miesiące temu

dodano: 12 lutego 2024

Adam - ocena Mój samochód z powłoką wygląda teraz jak nowy czysty, lśniący i perfekcyjnie...
~Adam
-

ostatnia odp. 3 miesiące temu

dodano: 12 lutego 2024

Celina - ocena Oddałam moje Audi na zabezpieczenie folią ochronną i powłoką ceramiczną....
~Celina
-

ostatnia odp. 4 miesiące temu

dodano: 24 grudnia 2023

Jarek - opinia gorąco polecam firmę pure car wszystkim poszukującym profesjonalnego...
~Jarek
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 21 maja 2023

Dobromir - opinia Bardzo fachowa i rzetelna robota. Pranie tapicerki wykonane na 120%, powłoka...
~Dobromir
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 30 marca 2023

Piotr - opinia Jestem bardzo zadowolony z usługi wykonanej w tej firmie. Moje auto wygląda...
~Piotr
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 30 marca 2023

Jan - opinia Bardzo profesjonalne podejście do klienta jak i wykonanie usługi, folia...
~Jan
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 29 marca 2023

ANKA - opinia polecam przez duże p!!!! aUDI A7 C7 załatwone modelowo.takiego człowieka ze...
~ANKA
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 21 września 2022

Krajewski - opinia wątek zamknięty Profesjonalnie! Bez problemowo! Na czas oklejania auto zastępcze! Cena OK....
~Krajewski
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 21 marca 2022

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry