Pyra Bar

Bary Jedzenie na wynos Catering

Gdańsk, Garbary 6/7

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Jar - opinia Drogo, porcje schudły, smak już nie ten , szkoda bo było fajne miejsce ...
~Jar
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 12 lipca 2023

As - opinia wątek zamknięty Kucharz chyba zna z przypraw tylko sol i pieprz - a tego ostatniego nie szczedzi
~As
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 21 listopada 2021

kondor - opinia wątek zamknięty To zawsze było bardzo dobre miejsce. A na wynos i w dostawie sprawdzają się...
~kondor
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 2 maja 2020

Super jedzonko wątek zamknięty Bardzo dobre jedzonko miła obsługa żeby tak było wszędzie.
~Igor
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 6 kwietnia 2019

NOO wątek zamknięty Jak ja się ciesze że nie wpadła na to żeby opinie prezcytać nim zamówie....
~JAA
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 13 listopada 2017

NIE POLECAM!!! wątek zamknięty Jedzenie przyjechało zimne. Potrawy nie smaczne, nie estetycznie podane. Nie...
~Nina
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 12 października 2017

Wizyta w sezonie wątek zamknięty Kooolejka jakich mało. Sezon. Ok. Tylko że przez tą kolejkę co chwilę...
~Paulina
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 24 lipca 2017

Przestrzegam wątek zamknięty Zamówiłem łososia z ziemniakami. Zamiast łososia dostałem poszarpane resztki...
~Krystian
1

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 3 lipca 2017

Pyrewsko pyrne :) wątek zamknięty Pyszne jedzonko ogromne porcje mozna sie najesc za grosze polecamm
~Ania
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 31 maja 2017

Tlusto i nie swiezo wątek zamknięty Rok temu spoko,poł roku spoko,ale dzisiaj to ... takie to wszystko tluste...
~Tomek
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 20 listopada 2016

Co najwyżej na piwo wątek zamknięty Pierwszy raz przyszłam na zapiekankę z boczkiem. Podane "danie" składało się...
~Mirka
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 15 września 2016

Pychota wątek zamknięty Jako, że jestem mięsożercą długo opierałem się przed barem gdzie podają...
~Przemek
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 29 marca 2016

Ocena wątek zamknięty Zamowilam kluski jare? Kapusta i boczek. Dawno czegos tak ohydnego nie jadlam...
~Daniela Michalska
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 17 marca 2016

to sobie poczekasz.... wątek zamknięty Po sezonie letnim i niewielkiej liczbie klientów czas oczekiwania na...
~monia
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 8 października 2015

przypalone jedzenie...../ niesmaczne... wątek zamknięty tak jak w nagłówku.placki ziemniaczane wręcz czarne od przypalenia
~food
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 27 sierpnia 2015

Masakra wątek zamknięty Czekaliśmy 50 minut.... Jedzenie przeciętne..... Podszedłem do kelnerki i...
~Hvpb
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 9 sierpnia 2015

Słabo (zapiekanka Brokurowa) wątek zamknięty Wcześniej nic o barze nie słyszałem. Trafiłem tutaj ze względu na ciekawą...
~Bartek
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 28 czerwca 2015

Świetne zapiekanki, ohydne frytki wątek zamknięty Zapomnijcie o tym, że na zamówione danie poczekacie 10 minut. Poczekacie...
~Tomstar
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 25 czerwca 2015

10/11 wizyt oceniam pozytywnie wątek zamknięty 10 razy byłam bardzo zadowolona, zebrałam 10 pieczątek, niestety za 11 razem...
~Nina z Drinki w Kokosie
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 27 marca 2015

ola - opinia wątek zamknięty Miejsce fajne, urządzone zgodnie z obowiązującą modą, ciekawe lampy,...
~ola
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 1 czerwca 2013

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry