Ogólnie oceniam cukiernię bardzo dobrze, robią cudeńka, które są bardzo smaczne, piękne wizualnie i nieprzesłodzone, ale...No właśnie, ja już widziałam ich wpadki, bo obsługa powinna być bardziej wyszkolona i profesjonalna. Bywa różnie. Raz słyszeliśmy jak ekspedienci się kłócili między sobą, raczej ktoś kto przychodzi do kawiarni nie chce tego słuchać. Dwa, zabraliśmy swoich znajomych z Krakowa do UMAM, wchodzimy a tam co? Godzina chyba ok 16:00 zostały 3 deserki, a nas czwórka. Pan z obsługi nie był w stanie powiedzieć kiedy będzie dostawa. Następnym razem jedziemy i co? Zamknięte, remont kilkudniowy, no mieliśmy pecha, a do UMAM mamy sporo kilometrów:( Trzecia wpadka, Pani odmówiła nam zrobienia kawy bo miała już wyczyszczony ekspres. Hmm do zamknięcia lokalu jeszcze trochę było, z jakieś 30 minut. Ja sama pracowałam w cukierni i o ile wiem sprząta się także po zamknięciu. Sama nie raz robiłam kawę klientom już po wyczyszczeniu ekspresu. Szkoda, bo mieliśmy ochotę na ich pyszną kawę, w domu takiej nie mamy, a do UMAM jedziemy długo, bo mieszkamy poza Gdańskiem.