Widok

Pytanie do starszych par

Rozpatruję możliwość zakupu mieszkania z jednym miejscem parkingowym w garażu podziemnym lub z dwoma miejscami parkingowymi.
Zastanawiam się, czy starszemu małżeństwu będą w przyszłości potrzebne dwa auta. Obecnie jesteśmy jeszcze czynni zawodowo, więc użytkowanie dwóch samochodów praktycznie jest koniecznością. Nie wiem, jak będzie w niedalekiej przyszłości, gdy będziemy już na emeryturach. Czy będziemy chcieli nadal być niezależni i utrzymywać dwa auta, czy nasze potrzeby zostaną ograniczone do jednego auta?
Macie jakieś doświadczenia w tym zakresie?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jak kupisz teraz dwa, to potem jedno sprzedasz młodszemu sąsiadowi. Ot co.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0

to już tylko Wy wiecie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jaka będzie przyszłość, czas pokarze, ale pytanie adresowane jest do innych, starszych par, o ich obecne doświadczenia
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Patrząc na moich rodziców, to jak najbardziej dwa. Tato odkrył w sobie pasję do wędkowania i często jeździ nad stawy samochodem. Na szczęście mama ma swój samochód i w tym czasie też może sobie gdzieś pojechać, na zakupy, do koleżanek etc. A jeśli kupujecie mieszkanie do urządzenia, to polecam poczytać bloga z inspiracjami!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Dom i mieszkanie

Czy ktoś żałuje zakupu mieszkania na kredyt? (413 odpowiedzi)

Witajcie, mam pytanie do osób, które kupiły mieszkanie na kredyt: czy żałujecie, że wzięliście...

czynsz SM KARWINY (35 odpowiedzi)

Czy moglibyście napisać mi ile płacicie za czynsz w mieszkaniu ok.60 m2 na 4 osoby?

Mieszkanie (5 odpowiedzi)

Cześć :) Szukam mieszkania, oczywiście w stanie deweloperskim. Ktoś poleci jakąś dobrą...

do góry