Czy ktos moze wie dlaczego od jakiegos czasu w godzinach popludniowych stoja radiowozy w Gdyni na wysokosci osiedla Sokolka oraz osiedla Wiczlino Ogród? Jakas akcje maja?
10
~me
46.186.75.*
(14 lat temu) 10 grudnia 2011 o 17:28
Też jestem ciekawy, trwa to już od dłuższego czasu..