Pytanie
~Anna
89.69.173.*
(9 lat temu) 10 marca 2017 o 07:10
Hej, mam pytanie do osób, które posiadają samochód, w którym bieg wsteczny wbija się do przodu, a nie jest pod biegiem 5. Czy jest to gorsze ustawienie skrzyni, czy nie ma to znaczenia?
1
1