Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Świetna szkoła wątek zamknięty Idealne miejsce do nauki języka. Profesjonalna kadra, świetna atmosfera i...
~Karolina
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 7 września 2017

Polecam QL School wątek zamknięty Dobra oferta, miła atmosfera, profesjonalna kadra i możliwość dogadania się w...
~Magda
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 9 kwietnia 2017

Polecam!!!! wątek zamknięty Każdy, kto ceni rzetelność i profesjonalizm powinien skorzystać z oferty Ql...
~lukasz
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 8 kwietnia 2017

Szkoła warta polecenia!!! wątek zamknięty Szybki efekt, profesjonalna załoga lektorska! Gratulacje Pani Karolino!
~Kamila
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 4 kwietnia 2017

opinia wątek zamknięty Jako rodzic jestem bardzo zadowolona z efektów pracy w tej szkole językowej...
~rodzic
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 3 kwietnia 2017

miła niespodzianka wątek zamknięty QL School nie jest pierwszą szkołą do której uczęszczam, po rozpoczęciu nauki...
~Zdzisław
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 30 marca 2017

Polecamy!!! wątek zamknięty Syn uczęszcza do szkoły od roku, wcześniej korzystaliśmy z oferty innej...
~Marzena
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 30 marca 2017

Dobry pomysł na nauke angielskiego wątek zamknięty Mija córka ma niespełna 10 lat i z wielką przyjemnością chodzi na zajęcia od...
~Sylwia Grzybowska
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 30 marca 2017

QL School wątek zamknięty Bardzo rzetelnie i fachowo przeprowadzone zajęcia, które trafiaja do każdego....
~Karolina
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 30 marca 2017

miło i skutecznie:))) wątek zamknięty obie z córką korzystamy z zajęć j. angielskiego. grupy są małe, lektorzy...
~Edyta
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 30 marca 2017

Super wątek zamknięty Są efekty, dzieci chcą się uczyć, bardzo dobry kontakt z nauczycielami,...
~Lucyna
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 30 marca 2017

Polecam QL School wątek zamknięty Jestem uczennicą szkoły już drugi rok i nie żałuję swojego wyboru. Szkoła...
~Lesniczanka2
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 29 marca 2017

Polecam szczerze SUPER SZKOŁA wysoki poziom wątek zamknięty Polecam szczerze! Moje dzieci tam chodzą już trzeci rok. Mają naprawdę...
~Piotr
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 29 marca 2017

Cool school! wątek zamknięty Profesjonalna, przyjazna dzieciom szkoła. Moje dziecko uczy się tam już ponad...
~Konrad
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 20 marca 2017

bardzo rzetelne nauczanie wątek zamknięty Syn od kilku lat uczęszcza do tej szkoły na angielski, teraz jest już w...
~zadowolona mama gimnazjalisty
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 20 marca 2017

Godna polecenia wątek zamknięty Wspaniała atmosfera i wysoki poziom nauczania. Widać duże zaangażowanie...
~Agnieszka
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 20 marca 2017

są świetni! wątek zamknięty uśmiechnięci, elastyczni, przemili i przede wszystkim skuteczni. zdecydowanie...
~michał
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 17 marca 2017

Najlepsza szkoła językowa jaką znam!!!!!! wątek zamknięty Kompetencje właścicieli/nauczycieli/lektorów na najwyższym możliwym poziomie....
~mama Marta
3

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 30 kwietnia 2016

Oby tak dalej !!!! wątek zamknięty Chciałem napisać krótko, ale niby dlaczego tylko hejterzy mogą się pisać dużo...
~juliusz
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 20 maja 2016

perfekcyjne wątek zamknięty Perfekcyjne miejsce do nauki jezykow. Szkoła posiada kompetentny, przyjazny...
~Anna Skoczek
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 30 kwietnia 2016

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry