Widok

Qbik Design - firma do zadań specjalnych

Kilka tygodni temu zaplanowałem, że zrobię mojej żonie niespodziankę. Chciałem wymienić jej kuchnię, gdyż spędza w niej dużo czasu, a gotowanie to jest jej pasja. Pomyślałem, że najlepszym czasem do tego będzie nasz wspólny wyjazd na narty. Niestety nie znałem żadnej firmy, której mógłbym zaufać w kwestii wykonania kuchni. Koleżanka z pracy poleciła mi firmę Qbik Design. To był strzał w dziesiątkę. Panowie Tomek i Piotrek doradzili mi jak powinna wyglądać kuchnia oraz wykonali projekt z wizualizacją. Podczas naszego wyjazdu zimowego usunęli starą kuchnię, wymienili płytki, odmalowali ściany i wykonali nowe meble kuchenne. Początkowo obawiałem się czy wszystko pójdzie sprawnie, dlatego poprosiłem mojego przyjaciela o nadzór nad wykonawcami. Moje obawy były całkowicie bezpodstawne. Wszystko zostało wykonane sprawnie, terminowo i z zachowaniem wysokiej jakości prac. Kiedy wróciliśmy do domu na moją żonę czekała nowa kuchnia i kwiaty w wazonie na stole. Mojej żonie odebrało mowę z wrażenia. Dla takich chwil warto zaryzykować.
Moja ocena
obsługa: 6
 
oferta: 6
 
jakość asortymentu: 6
 
przystępność cen: 6
 
ocena ogólna: 6
 
6.0

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja to wszystko rozumiem i pochwalam, piękny gest ale moja żona by mnie zabiła gdyby wybrał kuchnię bez niej. Jak sobie z tym poradziłeś?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry