Widok

Quercus

Quercus Temat dostępny też na forum:
Quercus powstaje w południowej części Gdańska, w zielonej okolicy, nieopodal zbiornika wodnego. Ta lokalizacja, także dzięki możliwości szybkiego wyjazdu na obwodnicę, umożliwia sprawne dostanie się w każde miejsce Trójmiasta. Sama dzielnica i jej rozwinięta infrastruktura oferują wszystko, co na co dzień potrzebne jest do wygodnego życia. Niedaleko jest szkoła, kilka przedszkoli, sklepy ...
więcej
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Quercus

Wszystko fajnie, drzewa, ptaki a za 4 lata pkm pod oknami. Zalecam zapoznanie się zapoznanie z przebiegiem linii SKM na południe Gdańska.
Obok działki przebiega rezerwa terenowa pod Nową Świętokrzyską po której planują wybudować linie SKM, jeżeli nie SKM to droga
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 2

oferta

myślę że nikt kto planuje zakup w tej inwestycji nie bierze poważnie wizualizacji dewelopera Drzewa i zielone otoczenie będą ale za 10 lat po skończeniu budowy PKM /SKM bym się nie bał bo kasy i tak nie będzie ale może za 15 lat zbudują Nową Świętokrzyską
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 1

skm

Bedzie mega glosno
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2

Quercus

A co to za obrzydliwy szary falowiec na wizualizacji i jeszcze tak umiejscowiony ze sąsiad sąsiadowi w okna zagłada.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 8

Nie bój się.

Wasze białe bloczki wiecznie nie będą takie białe i czyste. Zresztą sama się przekonasz bardzo szybko.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Quercus

Zastanawiam się nad t ofertą. Te mieszkania są atrakcyjne cenowo i w bardzo dobrej lokalizacji. Ciekawe tylko kiedy ukończą ten pierwszy budynek.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 5
Budowa posuwa się dość powoli. Obserwuję ja z naprzeciwka. Powstaje dopiero 1 blok. Nie dawno zabrali 2 żurawie, które tam były więc nie wiem co z drugim blokuem. Generalnie inwestycja posuwa się wolniej niż innych developerów w sąsiedztwie. Ale moze taki plan wydania bloku mial developer. W mojej ocenie ta budowa skończy się w przyszłym roku. Osiedle może być fajne.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ile zieleni wokoło!!!

Deweloper dokona nasadzeń? Przynajmniej tak wygląda na wizualizacji.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zakończenie I etapu

Czy któryś z mieszkańców zakończonego I etapu może coś powiedzieć o inwestycji? Spełnia oczekiwania? Jak wypada efekt końcowy względem tego, jak reklamuje to osiedle deweloper?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Łostowice

Flora by Hanza (6 odpowiedzi)

Flora by Hanza powstaje w niezwykle szybko rozwijającej się części Gdańska. W ostatnich latach...

Zielona Park (49 odpowiedzi)

Zielona Park, jak sama nazwa wskazuje, zlokalizowana jest w okolicy licznych terenów zielonych. W...

Prośba o poradę gdzie warto mieszkać w 3 mieście (199 odpowiedzi)

Witajcie Jesteśmy z okolic Koszalina planujemy przeprowadzić się do 3miasta . Przeglądamy oferty...

do góry