Żeby w takiej dzielnicy z takim wyjazdem i układem drogowym miały ceny za metr ponad 10k
Szok. Pociąg pojedzie tutaj dopiero w 2030 i warto zaznaczyć pod samymi tymi blokami
Szok. Pociąg pojedzie tutaj dopiero w 2030 i warto zaznaczyć pod samymi tymi blokami
zobacz wątek