Odpowiadasz na:

PKM będzie w głębokim wykopie i częściowo nakrytym. Żadnych torów nie będzie widać.

PKM będzie w głębokim wykopie i częściowo nakrytym. Żadnych torów nie będzie widać.

zobacz wątek
2 tygodnie temu
~Arnie

Odpowiedź

Autor

Polityka prywatności
do góry