Widok

REWELACJA

Korzystam z usług Rukoli od niedawna ale jestem zachwycona i nie wyobrażam już sobie powrotu do samodzielnego komponowania posiłków. Zdecydowałam się na catering nie ze względu na odchudzanie ale ze względu na fakt iż nie miałam czasu i często pomysłów na komponowanie sobie zdrowych posiłków. W rezultacie jadłam monotonnie i brakowało mi pewnych składników odżywczych. Teraz, z Rukolą nie muszę myśleć o zakupach, nie muszę się zastanawiać ile kcal zjadłam bo mam ustalony przez dietetyka rozsądny limit, nie marnuje jedzenia, mam z góry ustalony limit wydatków i wiem ile wydaję na jedzenie (muszę doliczyć jedynie wodę mineralną)...Rukola - i życie staje się proste i obłędnie smaczne. POLECAM!
Moja ocena
obsługa: 6
 
menu: 6
 
jakość potraw: 6
 
przystępność cen: 6
 
ocena ogólna: 6
 
6.0

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jeden z waszych kierowców Fiata Rucolacatering GD 193KV . Ma około 150 cm wzrostu czarne włosy i zarost.Przez 4 miesiące 2016 roku od czerwca do października wyjedżał samochodem jak ktoś sobie gdziś szedł śledził obcą kobiete bo ktoś mu tak kazał robić i spotyka się z tym kimś pan ze swoją kobietą i synem np,Damianem.Kierowca fiata parkuje samochud na ul.Romanowskiego 12-14. Zaczyna jedzić koło godzina 10,11,12 czasami paruje samochud ktoś go oto prosi na ul.Rzymowskiego. Wraca z pracy samochodem koło godziny 20,21 parkuje w tym samym miejscu, nie ma życia towarzyskiego ma nudną i monotonną prace robi to samo dzień po dniu mu tak mija. Nie ma styczności z dziewczynami,kobietami ma koleżanek, nigdy nie był w związku go nie miał bo nie umie do żadnej zagadać i nie ma na to czasu ale ma czas na jedzżenie samochodem po osiedlu.Inni mają do niego jego numer telefonu i wiedzą jak ma na imię potrafią mu doradzić w sprawie dziewczyny bo większość tych panów mają swoje kobiety i dzieci na karku. Dziewczyny,kobiety nie lubią niższych od siebie facetów,chłopców, on pali papierosy i pije piwo w wolnym czasie. Nigdy nie był na poważnie w relacji z żadną dziewczyną nie miał poważnego związku o sobie tak mówi o bardziej intymnych sprawach, nie śmiał jest mu pewności siebie, podobno mieszka z rodzicami na Romanowskiego 12-14 na Pogórzu on powinien się uczyć lub iść na studia jak chce coś więcej osiągnąć więcej zarabiać. Zemsta zaczepia i czepia się do starszej kobiety która przeszła więcej od niego. Inni się też jej się czepiają a przez sąsiadów ma terror w budynku i mieszkaniu . Sąsiadka ma córkę i syna oni mają własne dzieci zwłaszcza ta córka nie umie gotować a jej mąż powinien ją zdradzić bo jest pod wpływem swojej matki to co ona każe im robić to robią robi i córka i syn nie zważając na konsekwencje swoich czynów. Wszystkich powinno się podać do sądu i na policje tego bezczelnego i aroganckiego kierowce rukoli też i im pomaga z nimi w mowie jak go rodzice wychowali nie patrzy na krzywde innych pani go w pieprza w oczach innych ludzi oraz dziewczyn i kobiet.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry