Od dawna szukałam dla mojej córeczki (3 latka) takiego miejsca. Wchodząc pierwszy raz do tego przedszkola byłam bardzo Nieufna (trochę już pozwiedzałam różnych placówek i żadna nie spełniała moich wymagań). Moja córeczka nie chciała słyszeć o przedszkolu (z poprzedniego przedszkola wyniosła złe wspomnienia). Postanowiłam jednak spróbować.
W tej chwili moje dziecko chodzi do przedszkola 2 miesiąc, zostaje 6 godz. I nie chce wychodzić. Wieczorem przed zaśnięciem pyta się – czy jutro idziemy do przedszkola. Dla mnie najlepszą rekomendacją jest uśmiechnięte, radosne, szczęśliwe dziecko!!!!!!.
Wszystko w tym przedszkolu jest rewelacyjne, zaczynając od Wspaniałych Pań, super wyposażonego obiektu, bardzo czystego, nowiutkiego, poprzez wspaniałe zajęcia edukacyjne i dodatkowe.
POLECAM WSZYSTKIM TO MIEJSCE. Gorąco Dziękuję Wszystkim Paniom za stworzenie takiej wspaniałej atmosfery i za zajęcie się moją córeczką:-))) Szczególne podziękowania dla Pani Dyrektor – która widać, że podchodzi do sprawy z SERCEM, a nie portfelem (co niestety zdarza się dość często: większość placówek ma przynosić dochód a dzieci tam nie są najważniejsze).