ROBYG

Deweloperzy

Gdańsk, Piekarnicza 3

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Prywatny inwestor - ocena Fatalna obsługa klienta - brak wiedzy odnośnie podstawowych zagadnień...
~Prywatny inwestor
-

ostatnia odp. 1 miesiąc temu

dodano: 12 marca 2024

Agnieszka - ocena Słabe podejście do obsługi posprzedażowej, masa usterek z których nie...
~Agnieszka
-

ostatnia odp. 3 miesiące temu

dodano: 25 stycznia 2024

Nadja - ocena Fajnie było, kiedy przeszliśmy do biura i powiedzieliśmy, że będziemy kupować...
~Nadja
-

ostatnia odp. 6 miesięcy temu

dodano: 22 października 2023

Natalia - ocena Obsługa posprzedażowa na niewyobrażalnie niskim poziomie, brak koordynacji...
~Natalia
-

ostatnia odp. 7 miesięcy temu

dodano: 22 września 2023

Grzegorz - opinia Nie polecam. Jak najdalej od tej firmy
~Grzegorz
-

ostatnia odp. 11 miesięcy temu

dodano: 29 maja 2023

klient - opinia ponad rok czasu zwodzenie klienta obietnicami-pozwolenie na budowę zaraz...
~klient
1

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 1 września 2022

Darek - opinia Ogólnie polecamy - mamy doświadczenia z rynku warszawskiego, gdzie wcześniej...
~Darek
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 30 stycznia 2023

A - opinia Część 1 W kwietniu 2021 zawarliśmy umowę rezerwacyjną w inwestycji Lagom....
~A
1

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 10 czerwca 2022

Tom - opinia wątek zamknięty Odradzam każdemu. Firma działa fatalnie, mieszkania takie sobie, nic...
~Tom
1

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 20 listopada 2019

M - opinia wątek zamknięty Doradcy bardzo dobrze znają ofertę , z tego co widzę w większości kadra bez...
~M
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 8 listopada 2021

Magda - opinia wątek zamknięty Obsługa bardzo niemiła. Traktują z góry i dlatego oferta po wyjściu poszła...
~Magda
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 6 października 2021

Krzysztof Kucharski - opinia wątek zamknięty Słaba obsługa. 4 dni oczekiwania na ofertę na mailu. Na www ciągle wyskakuje...
~Krzysztof Kucharski
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 24 sierpnia 2021

Michał - opinia wątek zamknięty Obsługa klienta dno raz jeszcze dno , sprzedawcy niezorientowani co do swoich...
~Michał
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 26 maja 2021

Klientka - opinia wątek zamknięty Dramat! Zakupiliśmy mieszkanie w słonecznej morenie, jakoś wykonania...
~Klientka
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 8 maja 2021

Rozczarowany, zdegustowany - opinia. - opinia wątek zamknięty Zainteresowałem się jakiś czas temu zakupem mieszkania w robyg, stacja Nowy...
~Rozczarowany, zdegustowany - opi
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 16 marca 2021

Sławek - opinia wątek zamknięty Mieszkanie budowane w ekspresowy tempie, ogólnie ładnie wykończone, usterek...
~Sławek
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 12 lutego 2021

Magdalena - opinia wątek zamknięty Rezerwowalam mieszkanie w 2018 roku osiedle Park Południe. Odebrałam je teraz...
~Magdalena
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 21 grudnia 2020

niezadowolona - opinia wątek zamknięty Kupiłam mieszkanie w jednej z droższych inwestycji Robyga na terenie...
~niezadowolona
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 12 grudnia 2020

rozczarowany - opinia wątek zamknięty Poniżej moja historia z Robygiem. Kupiłem mieszkanie na Zajezdni Wrzeszcz....
~rozczarowany
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 19 października 2020

Ania - opinia wątek zamknięty Zespół Robyga bardzo zgrany i niezwykle pomocy w rozwiązaniu problemu....
~Ania
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 7 października 2020

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry