Widok

ROSSMANN - PRACA

HEYA...prawdopodobnie bede mogla pracowac w rossmanie ale kurcze jakos nie moge sie przekonac...bo dla mnie to jakis zwykly supermarket w ktorym panuje mobbing...jesli ktos tam pracuje pracowal lub zna kogos takiego to pliizzz dajcie odpowiedz czy moje podejzenia sa trafne...a moze sie calkiem myle i jest ok ;) b. mi zalezy z gory dziex :) pozdrawiam trojmiasto !!!!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja nie wiem jak jest w Rossmanie od strony pracownika, ale jako klient bardzo podoba mi sie ten sklep, bo sa tam bardzo tanie i dobre rzeczy
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
w Rosmannie niektórzy moi znajomi mieli praktyke i wg ich opini to praca jak praca.Niekiedy są złe dni,a niekiedy luzik.Super tam nie jest ale źle też nie,może jedynie nuda doskwierać,bo tam jest ciągła rutyna,ale jak się pozytywnie nastawisz to i Ci się dobrze będzie pracować.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Praca

Gdzie szukać pracy? (7 odpowiedzi)

Witam, mam 19 lat chodzę do szkoły chciałbym sobie trochę dorobić na pół etatu w jakich...

Ile zarabiacie w 2023? (388 odpowiedzi)

Ciekawi mnie ile zarabiają forumowicze, krótko: - wiek - zawód - zarobki miesięczne - rodzaj umowy

Praca jako hostessa w batorym (3 odpowiedzi)

Witam czy słyszeliście może cos na temat firmy kartcenter?pytam się bo dostałam propozycje pracy...

do góry