ROWERSI - Sklep i Serwis rowerowy

Sklepy i serwisy rowerowe

Gdańsk, Tytusa Chałubińskiego 27B

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
godny polecenia wątek zamknięty To wspaniale, że na Chełmie jest taki sklep i serwis. Kupując tam 3 rowerki w...
~tomek
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 14 maja 2008

pozytywnie wątek zamknięty Sympatyczna obsluga, fachowa porada, dobry serwis - czego wiecej potrzeba?...
~Glowacki
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 5 maja 2008

Kolesie naprawdę przyjaźnie nastawieni. wątek zamknięty Potrafią bezinteresownie udzielić fachowej porady,serwis naprawdę bomba,ceny...
~MarioB
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 2 sierpnia 2007

BOGUSŁAWA STRUZYNA - opinia wątek zamknięty JESTEM BARDZO SZCZEŚLIWA,ŻE TAKI SERWIS I SKLEP ISTNIEJE. ZAFASCYNOWALI...
~BOGUSŁAWA STRUZYNA
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 20 lipca 2007

Nie zawiodłem się - polecam! wątek zamknięty Krótki telefon: "macie?" - "mamy!". Szybka decyzja, naprawa - wymiana...
~Medyk
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 28 czerwca 2007

Miejsce przyjazne rowerzystom wątek zamknięty Kupiłem tu rower dla swojej dziewczyny i dawno nie spotkałem sie z tak miła...
~Fidelio
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 27 czerwca 2007

Polecam ten sklep! wątek zamknięty Kupiłem w tym sklepie rower górski Merida MATTS SUB 40, z którego jestem...
~Jarek
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 19 czerwca 2007

On Gd - opinia wątek zamknięty Mozna miło pogadać i zamówić części. Rowerki przygotowywane bardzo...
~On Gd
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 15 czerwca 2007

Teraz to mój ulubiony sklep :) wątek zamknięty Gorąco polecam wszystkim ten sklep. Obsługa bardzo miła i konkretna....
~Crazy
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 31 maja 2007

Gorąco polecam :) wątek zamknięty Mam kupiony tam rower od kilku dni a przeszedł już wiele :) wtajemniczeni...
~IZA
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 25 marca 2007

SUPER! wątek zamknięty Kupiłem u tych Państwa rower, jestem niesłychanie zadowolony, nawet z...
~wilku
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 19 marca 2007

klient - opinia wątek zamknięty Miła i rzetelna obsługa. Sprawny serwis i rabaty przy większym zakupie....
~klient
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 17 marca 2007

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
181

postów

152

wątków

do góry