Widok

ROZLICZENIE mieszkń

Witam wszystkich forumowiczów. Mam pytanko odnośnie rozliczeń mieszkań, ktore ostatnio otrzymalismy od admisty (chodzi głównie o blok Jaminowy Stok 59). Chcialam sobie porownac, ile Wam wyszlo rozliczenie za centralne. Poniewaz ja mam doplate 1057 zl, czyli za caly rok zuzylam ocieplenie za 2500 zl i nie wiem, czy to suma do przyjecia, czy cos zad uzo mi wyszlo.
Pozdawiam!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
JS 61 mamy dopłatę za co 300,-
mieszkanie 60m
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
JS 61, mamy zwrot 200 złotych, mieszkanie podobnie jak koleżanka wyżej 60 metrów
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja również mam mieszkanie 66 m i nie wiem, czemu taka wielka dopłata wyszla, jak w jednym pokoju ogrzewanie caly rok wylaczone, a w pozostałych na "3", czasem przy wiekszych mrozach na "5". A Wy jak uzywaliscie ogrzewania, ze tak mało doplacie, albo wrecz macie zwroty?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
podobnie jak ty, raczej na 2,5-3, czasem więcej (ale rzadko) i ogrzewane było w całym mieszkaniu. mieszkanie jest środkowe, ale na nad halą garażową.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
No to ja już nie wiem, czemu mam tak duzo dopłacić...ponad 1000 zl... zaznaczam iż mieszkanko również środkowe, pierwsze piętro...no nic, może coś wyjaśnię w tej sprawie. Dziękuję za odpowiedzi. Pozdrawiam!!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja mam mieszkanie narozne

na czas pracy ogrzewanie wylaczone wlaczamy dopiero okolo 17 po przyjsciu do domu, w nocy grzejemy raczej tylko w pokoju dziecka
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Karczemki

W co inwestować w XXI wieku? (24 odpowiedzi)

Witam, Dział dotyczy deweloperki i nieruchomości są oczywiście dobrym kapitałem, lecz nie każdy...

Dzieci bawiące się pod oknami Storczykowa 7 (10 odpowiedzi)

Dzieci do późnych godzin hałasują pod klatkami, kopią piłką w garaże, niejednokrotnie piłka...

Poszukuje garazu do wynajecia ... (6 odpowiedzi)

Poszukuje garazu do wynajecia. Tylko do przechowywania autka. Nie korzystam z pradu w garazu. Sam...

do góry