Odpowiadasz na:

RUPICARS

Witam,
czy ktoś ma jakieś doświadczenie (dobre lub złe) w związku z kupnem samochodu w tym komisie? Są na Kołobrzeskiej 30.

Witam,
czy ktoś ma jakieś doświadczenie (dobre lub złe) w związku z kupnem samochodu w tym komisie? Są na Kołobrzeskiej 30.

zobacz wątek
16 lat temu
~kupno auta

Odpowiedź

Autor

Polityka prywatności
do góry