Skorzystałam z opti-taxi pierwszy raz i obawiam się, że ostatni. Przed planowanym kursem (noc z piątku na sobotę) sprawdziłam telefonicznie u dyspozytorki cenę na interesującej mnie trasie, podano mi cenę 33 zł. W efekcie nie skorzystałam, gdyż miałam inny transport. Po dwóch tygodniach ponownie zaistniała potrzeba przejazdu na tejże trasie, jednak w sobotę w godz. 17.00-18.00. Jakież było moje zdziwienie jak kierowca podał mi cenę 37 zł (kierowca sam nie ustala ceny, dzwoni po info do dyspozytorki). Kierowca tłumaczył, że to godziny szczytu i dlatego jest różnica. Czyżby ? sobota godz. 18.00 to godziny szczytu ? Nie ma takiej pozycji w cenniku opti-taxi podawanej na stronie internetowej. Nie chodzi o te 4 zł różnicy, tylko o rzetelność podawanych informacji. Nie może być tak, że cena na tej samej trasie jest różna. Poza tym pani dyspozytorka bardzo nieuprzejma, sprawiała wrażenie jakby pracowała za karę, musiałam o wszystko dopytywać. Miało być dużo taniej, a wyszło tyle samo ile w tzw. taxi korporacyjnej...zatem czy warto ? Raczej nie, bo nie lubię jak ktoś traktuje mnie jak intruza (mam na myśli dyspozytorkę). Dodam tylko, że kierowca był uprzejmy, auto też w porządku