Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Megi - opinia wątek zamknięty Profesjonalnie, rzetelnie więc polecam
~Megi
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 27 maja 2021

Piotr Ł. - opinia wątek zamknięty Korzystałem z usług kancelarii kilkukrotnie i za każdym razem uzyskałem...
~Piotr Ł.
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 10 maja 2021

Joanna Tuz - opinia wątek zamknięty Współpracuję z Abiuris już kilka lat w ramach firmy i jestem bardzo...
~Joanna Tuz
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 9 maja 2021

dariusz - opinia wątek zamknięty Pełny profesjonalizm ,szybko ,konkretnie ,bez marnowania czasu ,polecam z...
~dariusz
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 9 listopada 2020

Pawel - opinia wątek zamknięty Polecam firmę abiuris, wszystko w jak najlepszym porzadku!
~Pawel
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 9 listopada 2020

Wiesława - opinia wątek zamknięty Jestem zadowolona z doradztwa RIO.
~Wiesława
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 4 listopada 2020

Mateusz - opinia wątek zamknięty W ABiuris zawsze można liczyć na rzetelną pomoc prawdziwych profesjonalistów,...
~Mateusz
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 29 października 2020

Michal - opinia wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolony ze spotkania w ktorym mecenas doradzal mi w sprawie...
~Michal
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 26 października 2020

Anna Sza - opinia wątek zamknięty Szybko, kompetentnie, miło, bez wychodzenia zza biurka. Polecam.
~Anna Sza
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 2 września 2020

Szymon - opinia wątek zamknięty Z czystym sumieniem mogę polecić współpracę z kancelarią ABiuris. Pan Michał...
~Szymon
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 16 czerwca 2020

Marcin Piasecki - opinia wątek zamknięty Rzetelna kancelaria prawna, korzystaliśmy kilkakrotnie z usług ABiuris,...
~Marcin Piasecki
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 29 stycznia 2020

Porada prawna wątek zamknięty Konkretne i rzetelne odpowiedzi na kazde zadane pytanie, tak po krotce mozna...
~Tomasz B
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 13 czerwca 2019

M.R - opinia wątek zamknięty Profesjonalna obsługa prawna jak i księgowa. Stały kontakt oraz szybka...
~M.R
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 11 czerwca 2019

Bardzo polecam wątek zamknięty Profesjonalnie, życzliwie, proaktywnie, szybko - od telefonu do spotkania z...
~Oliwia
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 22 marca 2019

Doradztwo prawne wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolona z uslug kancelarii Abiuris sp. z o.o. a szczegolnie...
~Barbara Buczynska
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 9 marca 2019

Profesjonalizm i skuteczność wątek zamknięty Profesjonalizm, kompetencja i skuteczność. Miałam konkretną sprawę i...
~Magdalena
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 9 stycznia 2019

Profesjonalizm, rzetelność, sprawność wątek zamknięty Korzystaliśmy z usług P. Pastwy trzykrotnie - od doradztwa prawnego (spór...
~Tomasz Miąskiewicz
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 2 października 2018

Profesjonalizm wątek zamknięty Z usług kancelarii Abiuris korzystamy od kilku miesięcy, zarówno w zakresie...
~Agnieszka Neumueler p.w. kar-Met
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 13 września 2018

Najem, prawo budowlane: polecam p. Michala Pastwe wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolona ze wspolpracy z Panem Radca Prawnym Michalem Pastwa....
~Edyta
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 30 października 2017

Rzetelna i profesjonalna obsługa prawna wątek zamknięty Mogę z czystym sumieniem polecić usługi Pana Michała Pastwy. W sprawie, z...
~MoMar Maria Obuchowicz
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 1 lipca 2017

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry