Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Piotr - ocena Bardzo profesjonalna obsługa. Sprawa prowadzona przez Panią Oliwię...
~Piotr
-

ostatnia odp. 3 miesiące temu

dodano: 15 stycznia 2024

Michał - ocena Miałem prawdziwą przyjemność współpracować z Panią Mecenas dr Oliwią Owczarz....
~Michał
-

ostatnia odp. 3 miesiące temu

dodano: 31 grudnia 2023

Michał - ocena Poleca. Merytoryczna i rzetelna obsługa.
~Michał
-

ostatnia odp. 5 miesięcy temu

dodano: 28 października 2023

Zbigniew Z - opinia Miałem ogromną przyjemność korzystać z usług Pani mecenas . Co bardzo istotne...
~Zbigniew Z
-

ostatnia odp. 7 miesięcy temu

dodano: 28 sierpnia 2023

Sławomir - opinia Korzystałem z usług Pani Oliwii! Profesjonalnalizm, wiedza i doświadczenie....
~Sławomir
-

ostatnia odp. 11 miesięcy temu

dodano: 14 maja 2023

Adela - opinia Pełen profesjonalizm, nastawienie na sukces i myślenie strategiczne. No i...
~Adela
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 3 marca 2023

Izabela - opinia Bardzo polecam Pania mecenas i jej kancelarie. Przesympatyczna osoba,...
~Izabela
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 20 lutego 2023

Iwona - opinia Korzystałam z usług Pani Oliwii. Polecam z całego serca w tych mało...
~Iwona
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 8 września 2022

Ewa - opinia wątek zamknięty profesjonalne podejście i wiedza, fachowość, empatia i psychiczne wsparcie....
~Ewa
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 23 marca 2022

Sylwia L - opinia wątek zamknięty Bardzo polecam Panią Oliwię nasz przypadek był bardzo ciężki ale się udało...
~Sylwia L
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 29 października 2021

Leszek - opinia wątek zamknięty Pani Dr. Oliwia Owczarz jest osobą rzetelną, w 100% oddaną prowadzonej...
~Leszek
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 18 maja 2021

Tomasz - opinia wątek zamknięty Gorąco polecam Kancelarię Rady Prawnego dr Oliwii Owczarz. Pani prawnik...
~Tomasz
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 6 marca 2021

Anna W. - opinia wątek zamknięty Pani mecenas Oliwia Owczarz prowadząc moją sprawę wykazała się pełnym...
~Anna W.
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 20 stycznia 2021

Małgorzata - opinia - opinia wątek zamknięty Z całego serca dziękuję Pani mecenas dr Oliwii Owczarz, która jest...
~Małgorzata - opinia
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 29 sierpnia 2020

Eugeniusz - opinia wątek zamknięty Pani dr.Oliwia Owczarz to prawnik wysokiej klasy.Poza profesjonalizmem jest...
~Eugeniusz
1

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 21 czerwca 2020

Karolina Budzich - opinia wątek zamknięty Gorąco i z czystym sumieniem polecam kancelarię dr Oliwii Owczarz....
~Karolina Budzich
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 30 grudnia 2019

Paulina - opinia wątek zamknięty Współpraca z Panią Mecenas to czysta przyjemność. Kancelaria Dr Oliwii...
~Paulina
1

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 6 listopada 2019

Szczerze polecam wątek zamknięty Mecenas Oliwia Owczarz to profesjonalistka w każdym calu, bardzo sympatyczna...
~Sylwia
1

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 7 października 2019

Oczywiście bardzo polecam! wątek zamknięty Do Pani dr Oliwi trafiłem w bardzo trudnym momencie swojego życia. W zasadzie...
~Staszek
1

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 7 listopada 2018

Bardzo polecam wątek zamknięty Trafiłam do Pani Oliwii z polecenia i była to najlepsza decyzja w moim życiu!...
~Aleksandra
1

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 7 listopada 2018

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry