Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Zawiedziony klient. wątek zamknięty Ja nigdy nie skorzystam z jego usług !!!
~Zawiedziony klient.
1

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 10 grudnia 2017

dobra opieka prawna wątek zamknięty Radca Rafał Zwierzyński pomógł mi bardzo w rozwiązaniu moich problemów...
~Alicja
1

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 10 listopada 2017

Skuteczny i wart ceny wątek zamknięty Podczas wieloletniej współpracy mec. Zwierzyński wykazał się wysoką...
~Wiesław
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 3 grudnia 2015

Opinia wątek zamknięty Miałem mocno skomplikowaną sprawę. Prawdę powiedziawszy nie liczyłem za...
~Leszek
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 2 lipca 2015

Polecam wątek zamknięty Jestem stałym klientem i szczerze polecam usługi mecenasa Zwierzyńskiego.
~Jacek Walasek
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 30 czerwca 2015

Partner w potyczkach z klientami z prawem na bakier wątek zamknięty Stabilna Kancelaria działająca od ubiegłego wieku nie tylko na rynku 3miasta....
~Andrzej Fal
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 26 czerwca 2015

Pełen profesjonalizm wątek zamknięty Z usług mec. Zwierzyńskiego korzystam od dwóch lat. Część spraw kończyła się...
~Adam
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 26 czerwca 2015

sprawa w Sądzie Pracy wątek zamknięty Kancelaria prowadziła sprawę z moim byłym pracodawcą - Kredyt Bankiem S.A....
~Monika Z.
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 14 października 2011

Profesjonalna Kancelaria wątek zamknięty Profesjonalna Kancelaria Szczerze polecam kancelarię mec. Zwierzyńskiego,...
~MT
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 13 czerwca 2011

skuteczny do bólu wątek zamknięty Cenię p. Rafała za to ,ze słucha tego co się do niego mówi. Dzięki jego pracy...
~Piotr Mazurek
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 10 czerwca 2011

Andrzej Fal wątek zamknięty Mecenas Rafał Zwierzyński wraz ze swoim zespołem stanowi skuteczną pomoc w...
~Andrzej Fal
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 8 czerwca 2011

Skuteczny wątek zamknięty Kacelaria mecenasa Zwierzyńskiego, to profesjonalny i skteczny pełnomocnik...
~Wiesław Milinkiewicz
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 8 czerwca 2011

Polecam fachowość i doświadczenie wątek zamknięty Polecam Mecenasa Zwierzyńskiego z całą odpowiedzialnością. Korzystam z jego...
~Marek P
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 9 maja 2011

Skuteczność przede wszytkim wątek zamknięty Współpracuję z Kancelarią Pana Rafała od kilku lat. Wspólnie zakończyliśmy...
~Przemysław Zymek
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 7 maja 2011

Kancelaria wątek zamknięty Kancelaria prowadziła moją sprawę przeciwko firmie ubezpieczeniowej PZU o...
~Bella
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 6 maja 2011

Jacek Walesek - opinia wątek zamknięty Bardzo dobry, profesjonalny i skuteczny prawnik.
~Jacek Walesek
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 6 maja 2011

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry