Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Elena - opinia wątek zamknięty Kwestie prawne zostały przedstawione w sposób dostępny i zrozumiały. Pani...
~Elena
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 19 czerwca 2020

Michał - opinia wątek zamknięty Usługi świadczone przez Panią Mecenas są na bardzo wysokim poziomie. Pani...
~Michał
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 2 czerwca 2020

Svitlana - opinia wątek zamknięty Bardzo miła pani, profesjonalne pomogła mojej rodzinie przyspieszyć...
~Svitlana
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 20 maja 2020

Olga Shestakova - opinia wątek zamknięty Jestem bardzo wdzięczna pani Joannie za pomoc w uzyskaniu decyzji w sprawie...
~Olga Shestakova
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 17 maja 2020

Yana - opinia wątek zamknięty Bardzo polecam radcy prawnego Joanna Romanów. Pani jest bardzo odpowiedzialna...
~Yana
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 30 kwietnia 2020

Dawid Matuszczyk - opinia wątek zamknięty Pani Joanna ma doskonałe podejście do klienta. Jest bardzo sumienna i...
~Dawid Matuszczyk
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 8 kwietnia 2020

Ramiro Gonzales Diaz - opinia wątek zamknięty Z czysta sumieniem mogę polecać P. Asiu, ona jest wspaniała osoba i...
~Ramiro Gonzales Diaz
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 21 stycznia 2020

Nikolaichuk Larysa - opinia wątek zamknięty Jestem bardzo wdzięczna Pani Joanna Romanów za skuteczne rozwiązania mojej...
~Nikolaichuk Larysa
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 10 stycznia 2020

Najlepszy prawnik dla osób, które nie zgadzają się na rozwód wątek zamknięty Pani Joanna profesjonalnie prowadziła sprawę i angażowała się w powierzone...
~Klient
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 27 października 2019

Zezwolenie na zakup mieszkania dla obcokrajowca wątek zamknięty Prawnik pomogł mi otrzymac od Ministerstwa zezwolenie na zakup mieszkania....
~maryna
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 25 września 2019

Tomasz - opinia wątek zamknięty Rzetelna, empatyczna i miła osoba
~Tomasz
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 23 września 2019

Karta pobytu wątek zamknięty Z całego serca polecany kancelarie p. Joanny! Pomagała nam z załatwieniu...
~Karolina i Igor
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 26 maja 2019

polecam na 200% wątek zamknięty Prawnik,jakiego rzadko się spotyka.Pani mecenas prowadziła moją bardzo trudną...
~Jadwiga
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 3 października 2018

Najlepszy prawnik w Trójmieście wątek zamknięty gorąco polecam ją za pomoc prawną. Ona jest bardzo przyjacielska. Chciałbym...
~Pravu
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 4 czerwca 2018

Połączenie firm, doradztwo w sprawie prywatnej. wątek zamknięty Pani Joanna prowadziła połączenie mojej firmy z inną w spółkę. Przeprowadziła...
~Marek
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 13 maja 2018

Radca prawny w sprawie z zakresu prawa pracy wątek zamknięty Pani Radczyni Joanna prezentowała przez cały czas wysoką kulturę osobistą i...
~Czesław Michalak
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 15 marca 2018

Karta pobytu czasowego/pomoc prawna. wątek zamknięty Nasza rodzina zwróciłaś do Pani Joanny, ponieważ zależało nam na...
~Anna
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 17 stycznia 2018

Pomoc dla obcokrajowców wątek zamknięty Potrzebowałam pomocy w sprawie uzyskania obywatelstwa i świadczeń związanych...
~Anna
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 7 września 2017

Polecam!!! wątek zamknięty Pani Joanna kilka lat temu prowadziła moja sprawe rozwodowa. Wspolpraca z...
~Z.G.
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 16 lipca 2017

Chciałabym serdecznie polecic Panią Asie wątek zamknięty Polecam serdecznie, Pani Asia bardzo angażuje się w prowadzone przez nią...
~Zofia
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 15 lipca 2017

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry