Widok

Rafał - ocena

Wybrałem lokalną firmę gantry house, która lepiej zna miejscowe trendy i zwyczaje na rynku. To ona okazała się skuteczniejsza i dopasowała się do moich indywidualnych oczekiwań i była bardziej elastyczna w działaniu.
Pan Rafał Żurawski jest ekspertem ds. sprzedaży nieruchomości z odpowiednim, bardzo dużym doświadczeniem, który może pochwalić się w swoim portfolio pomyślenie zakończonymi inwestycjami, a opinie o Panu Rafale, szczególnie te dostępne w Internecie przedstawiają go w pozytywnym świetle.
Zawsze był punktualny i słowny. Posiada wysoką prezencję, jest komunikatywny, wręcz czyta w myślach, a przede wszystkim posiada szeroką wiedzę dotyczącą nieruchomości.
Dzięki sprzedaniu mojego mieszkania na moich warunkach, tzn. za kwotę jaką chciałem otrzymać i w szybkim terminie został w moich oczach osobą zaufaną, która odpowiednio przeprowadziła mnie przez cały proces.
Z całą pewnością mogę powiedzieć Rafale dziękuję, że zadałaś sobie tyle trudu, aby sprzedać moje mieszkanie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Odpowiedź obiektu

Bardzo miło czytać tak pozytywne słowa od naszego Klienta. Cieszę się że nasza praca przyniosła Panu satysfakcję i zadowolenie. Polecamy się na przyszłość.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry