Widok

Rajska 8

Lokalizacja w ścisłym Śródmieściu Gdańska zapewnia dostęp do wszystkich usług i handlu, a jednocześnie niemal bezpośredni dostęp do wszystkich węzłów komunikacyjnych.

Na cały kompleks, który powstanie na terenie pomiędzy Galerią Handlową Madison, budynkiem NOT-u oraz hotelem Mercure Gdańsk składać się będzie dziesięciokondygnacyjny budynek biurowo-usługowy z garażem (bliżej hotelu) i ...
przeczytaj więcej o inwestycji
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

oh

Modlę się o to,że wykończenie tych budynków będzie takie jak na obrazku !!
popieram tę opinię 29 nie zgadzam się z tą opinią 1

Jak jeszcze by dodali bardziej gdańskiego typu zwieńczenia szczytów, to było całkiem nieźle jak na i tak spartoloną zabudowę w okolicy. Czy te tłuki architekci umieją jedynie projektować prymitywne kanciaste formy? Tak to jest jak za projekty biorą się słoiki lub biura z innych miast.
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 15

Przecież to jest bardzo dobry projekt, linia zabudowy kontynuacją Madisona, usługi w parterze i architektura na wysokim poziomie (o ile tak jak ktoś wyżej pisał będzie wykonana z gatunkowo dobrych materiałów)
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 1

tylko że Madison nie jest dobrym wzorem do naśladowania...
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Nie ma to jak autochtoni z Gdańska , te 9% przed wojna i 3 % po wojnie. Idąc za statystyka Gdańszczanie to sama słoiki :P Czyżby zargon ze stolicy wkradam się nam brrrrrrrrrrr
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

No jednak Gdańsk zamieszkujemy masowo od zakończenia wojny, to już ponad 70 lat, a starsze pokolenia pamiętają niemieckich sąsiadów, bo wielu Niemców zostało w Gdańsku po wojnie i dopiero w trakcie komuny uciekali na zachód, a część z nich się pożeniła/wyszła za mąż i tu zostali. Ale też już dorasta pokolenie, którego dziadkowie urodzili się w PRLowskim Gdańsku.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ale stolec w centrum starego miasta
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

slamsy
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Najlepsza inwestycja

Zaryzykowałem mimo że jestem z Gdyni to chce mieć tam mieszkanie liczę na powodzenie tej inwestycji. Serce Gdańska
I nowe apartamenty cudo...
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ok

Nie znam dewelopera ale to co widzę na projekcie wygląda miło dla oka. Jak będzie czas pokaże.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Raczej negatywnie

Ogródki w tej częsci miasta to chyba niezbyt trafiony pomysł. Słabo to wygląda w niektórych inwestycjach bardziej oddalonych od centrum. Tutaj będzie to przypominać raczej wybieg niż strefę relaksu.
Inna kwestia to plaga najmu krótkoterminowego w Trójmieście. Sam chętnie bym zamieszkał w takiej lokalizacji ale po informacjach o tym, co dzieje się w podobnych inwestycjach, obawiam się, że na wypoczynek w takim miejscu nie ma raczej co liczyć.
Wszystko wskazuję na to, że po kredytach fankowych, amber gold i polisolokatach przyszedł czas na mieszkania na wynajem.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
do góry