Odpowiadasz na:

Duże korki w centrum Gdańska (godz. 15:30)

Jazda po drogach w centrum Gdańska nie należy do przyjemnych. Zakorkowana jest ul. Rajska do Zieleniaka. Stoi też ul. Jana z Kolna. Zakorkowana jest ul. Wałowa, bowiem zamknięty jest przejazd ul.... rozwiń

Jazda po drogach w centrum Gdańska nie należy do przyjemnych. Zakorkowana jest ul. Rajska do Zieleniaka. Stoi też ul. Jana z Kolna. Zakorkowana jest ul. Wałowa, bowiem zamknięty jest przejazd ul. Łagiewniki.

Wolno jedziemy Trasą Kwiatkowskiego od obwodnicy do ul. Morskiej na odcinku 500 metrów. Zwalniamy też mocno jadąc ul. Morską do estakady na odcinku 400 metrów od strony centrum.

Zwalniamy na ul. Sopockiej do Karwin. Tracimy tam też do 10 minut. Stoi al. Zwycięstwa w kierunku Klifu od rogatek Sopotu.

Korkuje się w Gdańsku także ul. Słowackiego do Wrzeszcza przed rondem de la Salle. Stoimy tam 500 metrów w korku. W Gdańsku zakorkowana jest ul. Jana z Kolna do centrum na odcinku 300 metrów do zwężenia przy stoczni.

Maciej Naskręt

zobacz wątek
12 lat temu
Raport drogowy trojmiasto.pl

Odpowiedź

Autor

Polityka prywatności
do góry