Ciasno na al. Armii Krajowej w Gdańsku, po Gdyni jeździmy płynnie (godz. 07:00)
Zaczynamy od informacji z alei AK. Korkuje się dojazd do ul. Lostowickiej od strony obwodnicy. Korek już ma tam 200-300 metrów. Ciasno też na Łostowickiej w kierunku ul. Kartuskiej.
...
rozwiń
Zaczynamy od informacji z alei AK. Korkuje się dojazd do ul. Lostowickiej od strony obwodnicy. Korek już ma tam 200-300 metrów. Ciasno też na Łostowickiej w kierunku ul. Kartuskiej.
Bez zmian na południu Gdańska. Na Trakcie św. Wojciecha. Samochody stoją do centrum ok. 200 metrów przed skryżowaniem z ul. Zaroslak. Zresztą Korkuje się też ul. Zaroślak. Korkuje się też ul. Starogardzka do Traktu św. Wojciecha. Na przejazd przez most nad Kanałem Raduni czekamy dwie zmiany świateł. Ciasno jest na ul. Świętokrzyskiej i ul. Łódzkiej.
WGdyni nie rozpedzimy się na Estakadzie Kwiatkowskiego korkuje się droga jakieś 200 metrów przed zjazdem do ul. Morskiej od strony obwodnicy. Korek ciągnie się też dalej do zjazdu w ul. Janka Wiśniewskiego.
Ul. Chwaszczyńską, ul. Wielkopolską i al. Zwycięstwa jedziemy do centrum spokojnie. Podobnie jest na ul. Chwarznieńskiej i Witomińskiej.
Maciej Naskręt
zobacz wątek
13 lat temu
Raport drogowy trojmiasto.pl