Odpowiadasz na:

Ogromny korek na ul. Wielkopolskiej i ul. Sopockiej w Gdyni (godz. 16:30)

W Gdyni ul. Wielkopolska zatkana. Korek ciągnie się w stronę obwodnicy do wiaduktu kolejowego od wysokości ul. Grażyny . Zakorkowana jest też sąsiednia ulica - Sopocka. Tam Korek sięga sopockiego... rozwiń

W Gdyni ul. Wielkopolska zatkana. Korek ciągnie się w stronę obwodnicy do wiaduktu kolejowego od wysokości ul. Grażyny . Zakorkowana jest też sąsiednia ulica - Sopocka. Tam Korek sięga sopockiego Brodwina.

Nie ma też już śladu po korku na Obwodnicy Trójmiasta na wysokości Owczarni.

W miarę spokojnie w Gdańsku. We Wrzeszczu nieduży korek mamy na al. Grunwaldzkiej, który ciągnie się od ul. Słowackiego aż do ul. Jaśkowa Dolina. W przeciwną stronę postoimy na al. Zwycięstwa od ul. Traugutta do Opery Bałtyckiej.

Wciąż zakorkowana jest ul. Uczniowska. W centrum stoimy na ul. Podwale Przedmiejskie od Akademii Muzycznej do ul. Okopowej.

Pytacie? No to macie! Do "Przemawiający Światłem": Dojazd do al. Grunwaldzkiej przez ul. Piramowicza bez większych problemów.

Jakieś jeszcze pytania?

Maciej Naskręt

zobacz wątek
13 lat temu
Raport drogowy trojmiasto.pl

Odpowiedź

Autor

Polityka prywatności
do góry