Odpowiadasz na:

Opady śniegu potęgują korki (godz. 16:00)

Mocno zwalniamy jeżdżąc po Trójmieście. Wszystko z powodu pogarszających się warunków drogowych. Do Trójmiasta wróciła zima.
Zakorkowaną mamy ul. Jana z Kolna do centrum Gdańska. Wolno też... rozwiń

Mocno zwalniamy jeżdżąc po Trójmieście. Wszystko z powodu pogarszających się warunków drogowych. Do Trójmiasta wróciła zima.
Zakorkowaną mamy ul. Jana z Kolna do centrum Gdańska. Wolno też jedziemy ul. Podwale Przedmiejskie do ul. Okopowej. W korku stajemy tuż obok Pałacu Młodzieży. Kłopoty też są na al. Zwycięstwa przy Operze Bałtyckiej. Tramwaje blokują przejazd samochodom osobowym. Sytuacja potęguje korki.
W Sopocie zakorkowana jest al. Niepodległości w stronę Oliwy od ul. 3 Maja do wysokości Inter Marche.
W Gdyni mocno zwalniamy na ul. Sopockiej. Korek w stronę Karwin zaraz zacznie się na Brodwinie. Trzeba mocno zwolnić. Ul. Morska w stronę Rumi zakorkowana od wysokości centrum do obwodnicy. Zator jest też na równoległej ul. Hutniczej.
Maciej Naskręt

zobacz wątek
13 lat temu
Raport drogowy trojmiasto.pl

Odpowiedź

Autor

Polityka prywatności
do góry