Korek na obwodnicy już w dwóch kierunkach (godz. 17:00)
Tak wygląda aktualnie obwodnica w Owczarni w kierunku Gdyni. Korek ciągnie się właśnie od Owczarni aż do Wielkiego Kacka.
rozwiń
Tak wygląda aktualnie obwodnica w Owczarni w kierunku Gdyni. Korek ciągnie się właśnie od Owczarni aż do Wielkiego Kacka.

Niestety bardzo powoli jedziemy także w stronę Gdańska. Przed Osową doszło do wypadku. Skutki tego zdarzenia widać już dobrą godzinę. Doszło tam do zderzenia nie dwóch, a czterech aut

Zdjęcia dzięki uprzejmości GDDKiA.
Zakorkowana jest ul. Unruga do ul. Puckiej. Wielu kierowców usiłuje objechać zator na estakadzie do ul. Chylońkiej.
W Gdyni zakorkowana od serpentyn również ul. Sopocka do Karwin.
Ulica Spacerowa już prawie w pełni przejezdna. Korki wyraźnie odpuszczają. Szybciej jedziemy też ul. Słowackiego w górę.
Sprawnie poruszamy się też przez centrum Gdańska (w kierunku Oruni) i Gdyni. Nie ma tam niespodzianek.
Maciej Naskręt
zobacz wątek
11 lat temu
Raport drogowy trojmiasto.pl