Odpowiadasz na:

Ciasno na Morskiej (godz. 07:30)

Niestety przejazd ul. Morska tez nie należy do płynnych. Tam w korku stoimy na odcinku od estakady do centrum Gdyni.

Gdańsk. Trudno przejechać Traktem św. Wojciecha do centrum od ul.... rozwiń

Niestety przejazd ul. Morska tez nie należy do płynnych. Tam w korku stoimy na odcinku od estakady do centrum Gdyni.

Gdańsk. Trudno przejechać Traktem św. Wojciecha do centrum od ul. Zaroślak. Zakorkowana jest ul. Starogardzka do Kanału Raduni od mleczarni "Maćkowy". Wyśmienita za to sytuacja jest na Podwalu Przedmiejskim.

W dzień zachmurzenie duże z większymi przejaśnieniami. Postępujące od południowego wschodu przelotne opady deszczu, miejscami o natężeniu umiarkowanym. Prognozowana wysokość opadu od 6 mm do 15 mm, lokalnie do 20 mm. Temperatura maksymalna od 14°C do 17°C. Wiatr słaby i umiarkowany, w strefie nadmorskiej okresami dość silny północno-wschodni i północny, w zachodnich powiatach skręcający na północno-zachodni.

W nocy zachmurzenie duże z większymi przejaśnieniami. Okresami przelotne opady deszczu. Temperatura minimalna od 8°C do 10°C. Wiatr umiarkowany i dość silny, w pasie nadmorskim w porywach do 55 km/h, początkowo z kierunków północnych, skręcający na północno-wschodni i wschodni.

zobacz wątek
12 lat temu
Raport drogowy trojmiasto.pl

Odpowiedź

Autor

Polityka prywatności
do góry