Odpowiadasz na:

Korki po wypadku na obwodnicy (godz. 08:00)

Tak aktualnie wygląda obwodnica w rejonie Osowej. W poranny zdarzeniu na obwodnicy na szczęście nikt nie został poszkodowany. W wyniku pierwszego wypadku doszło też do kolizji kawałek dalej.... rozwiń

Tak aktualnie wygląda obwodnica w rejonie Osowej. W poranny zdarzeniu na obwodnicy na szczęście nikt nie został poszkodowany. W wyniku pierwszego wypadku doszło też do kolizji kawałek dalej. Kierowcy pewnie na widok zdarzenia stracili na chwilę czujność.

image

image

Kłopoty w ruchu wciąż napotkamy na Trakcie św. Wojciecha do centrum w obrębie ul. Starogardzkiej. Wolno jedziemy też od ul. Sandomierskiej do ul. Okopowej.

W Gdyni zakorkowana ul. Morska w stronę centrum między obwodnicą, a estakadą.

Podwale Przedmiejskie zakorkowane w stronę centrum na prawoskręcie w ul. Okopową. Ponadto mamy kłopoty na ul. Słowackiego jadąc z Niedźwiednika do al. Grunwaldzkiej. Tam stoimy od ostatniego fotoradaru.

zobacz wątek
12 lat temu
Raport drogowy trojmiasto.pl

Odpowiedź

Autor

Polityka prywatności
do góry