Gęsto na Słowackiego (godz. 16:00)
Czy to już dobry moment na zmianę opon? Jeśli tak, kciuk w górę poproszę, a ci, którzy planują jeszcze poczekać, klikają kciuk w dół.
Drogowa "kicha" na ul. Słowackiego do...
rozwiń
Czy to już dobry moment na zmianę opon? Jeśli tak, kciuk w górę poproszę, a ci, którzy planują jeszcze poczekać, klikają kciuk w dół.
Drogowa "kicha" na ul. Słowackiego do Niedźwiednika. Powoli jedziemy odcinkiem miejskim od ul. Chrzanowskiego w górę. Słowak zakorkowany jest też w drugą stronę - do ronda de la Salle stoimy od ostatniego fotoradaru.
Niestety Rakoczego na Morenę wjeżdżamy coraz dłużej. Korek już tam dokucza od ul. Potokowej. Tracimy tam 15 minut.
Gęsto na al. Zwycięstwa w Gdyni do Klifu praktycznie od centrum. Najwięcej czasu tracimy jadąc przez skrzyżowanie z ul. Wielkopolską - do 3 zmian świateł.
Obwodnice nie zaskakują.
zobacz wątek
10 lat temu
Raport drogowy trojmiasto.pl