Odpowiadasz na:

Spokojnie na drogach (godz. 07:30)

Dwie zmiany świateł tracimy jadąc Traktem św. Wojciecha do centrum Gdańska przed ul. Zaroślak. Ruch odbywa się na drodze z Pruszcza Gd. do centrum Gdańska wyśmienicie.

Dobrze podróżuje... rozwiń

Dwie zmiany świateł tracimy jadąc Traktem św. Wojciecha do centrum Gdańska przed ul. Zaroślak. Ruch odbywa się na drodze z Pruszcza Gd. do centrum Gdańska wyśmienicie.

Dobrze podróżuje się głównymi drogami przez Trójmiasto.

Nie ma niespodzianek na obu trójmiejskich obwodnicach.

W dzień zachmurzenie umiarkowane, okresami duże. Przelotne opady deszczu i burze, lokalnie
z gradem. Prognozowana wysokość opadu w czasie burz od 15 mm do 30 mm. Temperatura maksymalna od 30°C do 32°C, w strefie nadmorskiej od 26°C do 28°C. Wiatr umiarkowany,
w czasie burz w porywach do 90 km/h, północno-zachodni i północny, początkowo w części wschodniej obszaru południowo-wschodni.

W nocy zachmurzenie duże. Okresami opady deszczu, miejscami burze, lokalnie z gradem. Prognozowana wysokość opadu od 5 mm do 10 mm, miejscami od 20 mm do 30 mm . Temperatura minimalna od 17°C do 19°C. Wiatr umiarkowany, okresami dość silny, północno-zachodni. W czasie burz porywy wiatru do 80 km/h.

zobacz wątek
12 lat temu
Raport drogowy trojmiasto.pl

Odpowiedź

Autor

Polityka prywatności
do góry