Odpowiadasz na:

Korki na skrzyżowaniu ul. Łostowickiej i al. Armii Krajowej (godz. 16:00)

Mila niespodzianka czeka kierowców jadących z południowych dzielnic Gdańska do centrum. W pobliżu stacji Statoil na Chełmie został uruchomiony przejazd na aktualnie zamkniętej części ul. Witosa, od... rozwiń

Mila niespodzianka czeka kierowców jadących z południowych dzielnic Gdańska do centrum. W pobliżu stacji Statoil na Chełmie został uruchomiony przejazd na aktualnie zamkniętej części ul. Witosa, od skrzyżowania z ul. Wilanowską do skrzyżowania z ul. Milskiego. Ruch prowadzony jest jednokierunkowo od strony ul. Wilanowskiej.

Przypominamy Eweli25, że niestety od wtorku będzie gorzej, bowiem zostanie wprowadzony ruch jednokierunkowy w stronę Ujeściska na fragmencie ul. Warszawskiej, na odcinku od skrzyżowania z ul. Łostowicką, do wjazdu na stację paliw Statoil. Na pozostałej części ul. Warszawskiej ruch będzie odbywał się dwukierunkowo.

Również od wtorku ul. Wilanowska będzie ulicą jednokierunkową do ul. Łostowickiej na odcinku od ul. Łódzkiej do skrzyżowania z ul. Nieborowską. W rejonie skrzyżowania ulic Łostowickiej, Wilanowskiej, Warszawskiej ruch będzie odbywał się po nawierzchni tymczasowej z płyt betonowych.

Skoro jesteśmy już na Chełmie to korkuje się Trasa W-Z do ul. Łostowickiej od strony Gdańska. Nie lepiej jedzie się też do Węzła Karczemki. Auta stoją 400 metrów przed końcem alei. Natomiast na Siedlcach stoi ul. Kartuska przy Młynie Emaus juz od ul. Zakopiańskiej.

Ul. Potokowa zakorkowana. Tam już tracimy 10 minut. Auta sięgają tam sygnalizacji dla kierowców Matemblewa. Słowackiego w górę stoi do ul. Reymonta. Dalej jedziemy w miarę płynnie.

We Wrzeszczu wciąż korek na al. Grunwaldzkiej do centrum już od ul. Abrahama. W przeciwną stronę korek między ul. Miszewskiego, a ul. Jaśkowa Dolina. Trudno też już poruszać się po ul. Kościuszki i ul. Miszewskiego.

Ciasno jest tuż za wiaduktem na ul. Uczniowskiej w kierunku Zaspy. Al. Haller stoi do al. Zwycięstwa od ul. Mickiewicza. W centrum zakorkowana jest ul. 3 Maja do Huciska i Podwale przedmiejskie do Okopowej.

Źle jedzie się ul. Morską do Estakady Kwiatkowskiego i dalej do skrzyżowania z obwodnicą w Chyloni. Przejazd całej ul. Morskiej na tym odcinku zajmuje kierowcom jakieś 20 minut.

Wciąż korkuje się dojazd do skrzyżowania ulic: Chwarznieńska, Witomińska i Małokacka. Jedziemy tam powoli i gęsiego. Sopocka zakorkowana już do lasu.

zobacz wątek
13 lat temu
Raport drogowy trojmiasto.pl

Odpowiedź

Autor

Polityka prywatności
do góry