Widok

Raport drogowy (6 grudnia 2012), ost. aktualizacja: 17:00

Na drogach Trójmiasta Motoryzacja Temat dostępny też na forum:
Paraliż Trasy Kwiatkowskiego

W Gdyni mamy problemy z przejechaniem przez Witomino do obwodnicy. Korkuje się ul. Małokacka i ul. Kielecka do właśnie Witomina. Zapchana jest też ul. Wielkopolska. W sumie tam tracimy do 15 minut. Wciąż zator na Trasie Kwiatkowskiego do obwodnicy od ul. Morskiej.

Sparaliżowana jest ul. Kwiatkowskiego w kierunku Obłuża. Wolno jedziemy od wysokości ul. Janka Wiśniewskiego i tracimy tam do 20 minut.

W Gdańsku korek mamy na ul. Podwale Przedmiejskie. Woelno jedziemy tam od Motławy. Sprawne jedziemy al. Zywcięstwa i Błędnikiem do centrum. Trakt św. Wojciecha przejezdny w obu kierunkach.

Maciej Naskręt
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mróz, spokojnie na drogach (godz. 06:30)

Witajcie w czwartek. Mróz. Minus pięć stopni. Właściciele diesli będą kręcić rozrusznikami.

Przejezdny mamy Trakt św. Wojciecha w stronę centrum w okolicy ul. Starogardzkiej. Sprawnie jedziemy też dalej do ul. Okopowej. Ul. Nowatorów do turboronda - tam jedziemy bez problemów. Ul. Budowlanych kierowcy jadą płynnie.

W Gdyni i Sopocie - ruch odbywa się w miarę płynnie.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 3
a właściciele benzyniaków będą kręcić kluczykiem w stacyjce czy wciskać przycisk start?

Ale na matÓŻe to pewnie kręciło się dysleksjami i innymi dysfunkcjami?
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 8

Ciasno na południu Gdańska (godz. 07:00)

Wolno jedziemy ul. Świętokrzyska na południu Gdańska. W korku jedziemy od ul. Bergiela aż do pętli tramwajowej. Niestety zator mamy także na Trakcie św. Wojciecha od Zrembu do centrum Gdańska.

Sprawnie jedziemy ul. Słowackiego od Niedźwiednika do Galerii Bałtyckiej.

Póki co ul. Chwaszczyńską i ul. Chwarznieńską jedziemy bez kłopotów do centrum.

Obwodnice są przejezdne.

Maciej Naskręt
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

Zamknięcie dla ruchu kołowego ul. Wiejskiej (godz. 07:30)

Przybywa aut na ul. Chwaszczyńskiej. Tam stoimy w korku w obrębie Karwin. Dojazd ulicą od strony Żukowa do obwodnicy odbywa się bez przeszkód.

W związku z remontem nawierzchni jezdni w dniach 6-7 grudnia br. (czwartek-piątek) nastąpi zamknięcie dla ruchu kołowego ul. Wiejskiej na odcinku od ul. Morskiej do Gniewskiej (łącznie ze skrzyżowaniem z ulicą Gniewska). Objazd do ul. Wiejskiej ul. Kartuską i ul. Chylońską.

Korkuje się ul. Chwarznieńska na leśnym odcinku.

Obwodnice nie zaskakują.

Zapchała się al. Armii Krajowej na Chełmie od ul. Jabłoniowej do al. Havla. Wolno jedziemy Traktem św. Wojciecha.

UWAGA!!! Wypadek na obwodnicy między Karwinami a Osową! WIęcej szczegółów wkrótce!

Maciej Naskręt
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

Korek na Spacerowej (godz. 08:00)

Podwale Przedmiejskie do centrum przejezdne. Nie ma kłopotów w ruchu we Wrzeszczu. Niestety korkuje się ul. Bulońska do ul. Rakoczego. Ogromny korek tworzy się na al. Armii Krajowej do Węzła Groddecka i zaczyna się już na na wysokości wiaduktu nad ul. Pohulanka.

Ciężko przejechać też Traktem św. Wojciecha do centrum od ul. Sandomierskiej. Zakorkowana ul. Starogardzka do Kanału Raduni od mleczarni "Maćkowy".

Zakorkowana ul. Spacerowa do al. Grunwaldzkiej. To efekt wypadku. Ciasno jest też na Węźle Osowa.

O szczegółach wypadku na obwodnicy informujemy teraz tutaj: http://korki.trojmiasto.pl/Karwiny-Wypadek-na-obwodnicy-n64522.html

Maciej Naskręt
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Ciasno na ul. Chwaszczyńskiej i Węźle Kowale (godz. 08:30)

Ciasno na ul. Chwaszczyńskiej w Gdyni Karwinach. Droga zakorkowana jest od obwodnicy do wysokości ul. Sopockiej.

Powoli jedziemy wciąż al. Armii Krajowej do ul. Łostowickiej w kierunku centrum. Zakorkowana jest na podobnym odcinku ul. Kartuska. Tracimy tam do 15 minut.

Bez problemów za to jedziemy obwodnicami. Wciąż jednak mamy ścisk na wlocie do Gdańska od strony Elbląga. Duży ruch panuje ponadto na wjeździe do Gdańska od strony Żukowa. Wolno jedziemy od Leźna do Kokoszek.

Uważajcie bo na zjeździe z obwodnicy w relacji Pruszcz Gd. - Kowale stoi ciężarówka. Są korki.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 3

Obwodnica

Jak to bez problemów jedziemy obwodnicami? A wypadek na Karwinach? W osobnym artykule o 9.00 napisaliście, że jeszcze godzinę zajmie rozładowanie korka, który tam powstał!
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 2

Korek na ul. Malczewskiego (godz. 09:00)

Zaczynamy od ulic w Sopocie. Ul. Malczewskiego zakorkowana do al. Niepodległości w ciągu cmentarzy. Ponadto ciasno jest też na al. Niepodległości do ul. Malczewskiego. Tracimy tam jadąc do centrum ok. trzech zmian świateł.

Al. Niepodległości zakorkowana w stronę Gdyni od KFC do ul. 3 Maja.

Wolno jedziemy ponadto na całej długości ul. Spacerowej do Oliwy. Ul. Słowackiego zakorkowana jest od ostatniego fotoradaru do Wrzeszcza.

Maciej Naskręt
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Wypadek na Grunwaldzkiej

W okolicy Hali Olivia w stronę Gdyni zderzyło się 5 aut. 3 pasy stoją.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 1

Kolizja na Wielkopolskiej (godz. 15:00)

Mamy kolizje na ul. Wielkopolskiej tuż w okolicy ul. Sopockiej. Na razie poważnych utrudnień nie ma, ale można sobie wyobrazić co się tam będzie działo za chwilę.

Wolno jedziemy Podwalem Przedmiejskim do centrum Gdańska. W korku brniemy od wysokości Motławy do centrum. Zakorkowany mamy wyjazd w kierunku Żukowa z Gdańska. Stoimy w zatorze od ul. Otomińskiej do wysokości ul. Nowatorów.

W Gdyni zakorkowana jest ul. Chwaszczyńska do Chwaszczyna. Wolno jedziemy do wysokości ronda. Zator mamy także jak zawsze na ul. Hutniczej od estakady do ul. Puckiej.

Maciej Naskręt
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Znowu Kolwale...

...zaczynają się korkować.
Policja na sygnale i 2 (?) auta na awaryjkach stoją na poboczu za węzłem Kowale w kierunku Gdyni. Jedźcie wolniej.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

oni tego nie czytają...
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1

Ja tam czytam jadac
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2

wlekąc się po drodze
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Kolizja na obwodnicy w Kowalach (godz. 15:30)

Uwaga na Kowalach w obrębie obwodnicy. Mamy tam kolizję drogową na nitce w kierunku Gdyni.

Korki mamy na ul. Słowackiego do Niedźwiednika. Wolno jedziemy od wysokości Galerii Bałtyckiej. Ścisk mamy też w przeciwną stronę. Trzeba uważać. Omijać tego zatoru nie ma co. Zakorkowana jest ul. Jaśkowa Dolina do ul. Wileńskiej.

Z poważnymi kłopotami opuszczamy Gdańsk w kierunku Żukowa. Tam zator do ul. Nowatorów ciągnie się od wysokości ul. Otomińskiej.

Maciej Naskręt
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

na Obwodnicy Metropolitarnej puściutko.;.
można śmigać~~
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Trasa Kwiatkowskiego powoli z portu

Na Trasie Kwiatkowskiego od ul. Morskiej do Obwodnicy ruch bardzo wolny:(
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Ciasno na Trasie W-Z (godz. 16:00)

No i tak stoimy na al. Armii Krajowej do obwodnicy przed ul. Łostowicką. Bardzo powoli jedziemy od wysokości Węzła Chełm. Korkuje się też Podwale Przedmiejskie do centrum od Motławy.

Wolno ponadto jedziemy ul. Kartuską w kierunku Siedlec z centrum.

Póki co duży ścisk jest na ul. Hutniczej w Gdyni. Jedziemy tam bardzo powoli od estakady do ul. Puckiej. Duży ruch na ul. Wiśniewskiego.

Maciej Naskręt
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

obwodnica

Ktoś wie czy na wysokości jest już przejezdnie czy panika ??
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ciasno na Kowalach i Trasie Kwiatkowskiego (godz. 16:00)

Powoli jedziemy przez Węzeł Kowale w kierunku Gdyni. Tuż za nim mamy kolizję drogową. Nie jest jednak najgorzej. Tracimy tam góra pięć minut.

Powoli pod górę wjeżdżamy Trasą Kwiatkowskiego od ul. Morskiej do obwodnicy.

Mały ścisk kierowcy napotkają na Rudnikach na wylocie w stronę Warszawy. Kłopoty są za to z drugiej strony Gdańska na wylocie w kierunku Żukowa trzeba odstać do 5 minut do ul. Nowatorów.

Do Pruszcza Gd. jedzie się całkiem nieźle. Natomiast do STraszyna trzeba odstać na ul. Starogardzkiej od wysokości Borkowa.

Maciej Naskręt
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Paraliż Trasy Kwiatkowskiego (godz. 17:00)

W Gdyni mamy problemy z przejechaniem przez Witomino do obwodnicy. Korkuje się ul. Małokacka i ul. Kielecka do właśnie Witomina. Zapchana jest też ul. Wielkopolska. W sumie tam tracimy do 15 minut. Wciąż zator na Trasie Kwiatkowskiego do obwodnicy od ul. Morskiej.

Sparaliżowana jest ul. Kwiatkowskiego w kierunku Obłuża. Wolno jedziemy od wysokości ul. Janka Wiśniewskiego i tracimy tam do 20 minut.

W Gdańsku korek mamy na ul. Podwale Przedmiejskie. Woelno jedziemy tam od Motławy. Sprawne jedziemy al. Zywcięstwa i Błędnikiem do centrum. Trakt św. Wojciecha przejezdny w obu kierunkach.

Maciej Naskręt
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

trajtek blokuje lewy pas
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry