Odpowiadasz na:

Korki na Spacerowej, przejezdna obwodnica (godz. 15:00)

Zaczynamy popołudniowy Raport Drogowy! Hmmm. Od czego by tu zacząć?

Jak w tytule. Stoimy na ul. Spacerowej jadąc do Oliwy. Korkuje się tam droga od leśniczówki. W dzielnicy Osowa... rozwiń

Zaczynamy popołudniowy Raport Drogowy! Hmmm. Od czego by tu zacząć?

Jak w tytule. Stoimy na ul. Spacerowej jadąc do Oliwy. Korkuje się tam droga od leśniczówki. W dzielnicy Osowa ruch odbywa się płynnie. We Wrzeszczu natomiast, jak zresztą zawsze, stoimy na al. Grunwaldzkiej od ul. Abrahama w kierunku centrum Gdańska.

Zerkam z okna Zieleniaka. Uuuuu! Zakorkowana jest ul. Jana z Kolna od Stoczni Północnej do Błędnika.

W Sopocie jeździmy bez większych trudności.

W Gdyni 5-10 minut stracimy jadąć do obwodnicy ul. Chwarznieńską. Mamy tam korek, który liczy ok. 400 metrów. Korkuje się też sąsiednia ul. Małokacka do Witomina.

Ul. Chwaszczyńska i Wielkopolska w górę przejezdne.

Maciej Naskręt. Zastanawiam się, czy potrzebujecie informacje o tym co dzieje się po za Trójmiastem - na drogach dojazdowych. Jeśli tak. Dajcie kciuk w górę. Jeśli nie - dajcie kciuk w dół.

zobacz wątek
13 lat temu
Raport drogowy trojmiasto.pl

Odpowiedź

Autor

Polityka prywatności
do góry