Widok

Rat Kru pod Pachołkiem w Oliwie

Rozrywka Temat dostępny też na forum:
[lead]Po dwóch latach RAT KRU wraca do Oliwy! W ramach Nocnego Pchlego Targu nad Stawem zagra dla Was niesamowity duet z Miasta Stołecznego Poznania! Wstęp wolny![/lead]Czasówka:18:00 RAT KRU19:30 JazxingRAT KRU to poznańskie duo muzyczne, założone w 2016 roku przez Witolda Skrzypczaka (Rat One) i Pawła Horbowego (Papa Musta), tworzące muzykę techno-rap, odwołując się przy tym do brzmień ...
więcej
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Rat Kru to jest dobro narodowe!

Każdy koncert Rat Kru to jest masaż duszy i ciała. Muzyka, energia, przekaz w ich wyknoaniu to kombinacja, której próżno szukać na naszym rynku muzycznym. Bierzcie, słuchajcie, śpiewajcie i tańczcie.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Rat Kru

Świetny koncert, super muzyka, najlepszy wokal- porywa do tańca od pierwszych nut i to młodych jak i starszych. Teksty są świetne niektóre poważne niektóre z poczuciem humoru a ich teledyski super zabawne nie z tej planety- gorąco polecam posłuchać zobaczyć na żywo świetni muzycy!!! Trójmiasto trochę więcej reklamy rat kru!!!
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Konkret kapela

Rat Kru- pierwszy raz na nich byłem, totalnie mnie porwali dobrą muzą,zarąb.tekstami. Więcej takich imprez w Trojmiescie!!!
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Super koncert

Super koncertowa ekipa. Nogi rwą się do tańca od pierwszych nut. Dwóch gości na sceie a energia za 10cio osobową orkiestrę. Czekam no ich kolejny występ.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Go Rat Kru!

Moje nowe muzyczne odkrycie. Uwielbiam!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Petarda koncert
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry