Widok

Recepcja rodem z prl-u

Pani na recepcji chyba zatrzymała się w czasie prl-u. Pani przy rejestracji telefonicznej zapomniała dodać że podany przez nią czas wizyty to fikcja. Liczy się to kto szybciej przyjdzie.Czas oczekiwania na załatwienie czegokolwiek poniżej krytyki.
Pierwszy i ostatni raz tutaj byłem.
Moja ocena
obsługa: 1
 
czas oczekiwania: 2
 
przystępność cen: 3
 
ocena ogólna: 1
 
1.8

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Miałem podobne wrażenie, ale to chyba nie PRL tylko brak kompetencji u pań. One są tylko zaprogramowane do jednej czynności na raz. I zero samodzielnego myślenia. Przykre to
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

W Revimedzie najwiekszym problemme jest niekompetentny dr Rafało. Manipulował moim kregosłupem, a okazało się ze choruję RZS, gdzie takie praktyki mogą zaszkodzić. Nie ogląda w ogóle dokumentacji medycznej, ba nawet nie pyta z czym się przychodzi do niego. stosuję metody takie same w stosunku do każdego, a na portalu wypowiada się, ze każdy człowiek jest inny.....Lekarz kieruję się tylko max zysku....
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

A ja uważam ,że Pani są świetne. Cala ekipa jest genialna Rehabilitanci profesjonalni.Panie z rejestracji przemiłe. Jedna z Pań tylko mało schludna.Wysoka taka. Personel rzadko taki spotykany,
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry